Wpis z mikrobloga

porsche MACAN Panowie... ale nie dla chłopa to. niestety - brak pieniędzy na takie auto. w ogóle to normalny, szary człowiek to może pomarzyć o takim aucie. jest absolutnie poza jego zasięgiem. no chyba, że w jakiejś bogatej rodzinie przyszedł na świat. inaczej nie ma opcji. #samochody
s.....2 - porsche MACAN Panowie... ale nie dla chłopa to. niestety - brak pieniędzy n...

źródło: ab1-1448-cab3

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@skinrunner2: masz internet i telefon, otwierasz randstadt i przeglądasz oferty. Uczysz sie podstawowych zwrotów po niemiecku/angielsku (duolingo). Robisz cv i rozsyłasz. Jak nie masz umiejętności manualnych(lewe ręce) to na zbiory warzyw.
Tu nie ma że się nie da, wszystko się da. Ty liczysz i ubolewasz nad tym, że ktoś inny dostał a ty nie. Po prostu zakasaj rękawy i bierz sprawy w swoje ręce bo nic za darmo nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
@milosh345: zbiory warzyw a potem kręgosłup wysiada. a tych pośredników pracy to mało nieuczciwych? chłop by się urodził w bogatej rodzinie to by miał a tak to pomarzyć może. ehhhhh
  • Odpowiedz
ale nie dla chłopa to


@skinrunner2: Bo masz mentalność chłopa. Jak byś mi powiedział 15 lat temu, że będę jeździć lepszym BMW niż miał mój szwagier, to bym cię wyśmiał. Jeszcze 4 lata temu przeglądałem gruzy do 15k. A dziś mam swój ukochany samochód.
  • Odpowiedz
@skinrunner2: wiecznie nie wszystko na nie. Ty się lepiej do psychiatry udaj leniu śmierdzący a nie shitpostujesz. Przegryw to lenistwo własne i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@milosh345: ale oprócz samego zakupu to takie auto trzeba jeszcze utrzymać. A to nie jest tak, że jak tam się coś zepsuje to za 1000 zł u Mietka ogarniesz. Obawiam się, że sama wyminą klocków z tarczami to kilkanaście tys. zł.
  • Odpowiedz
@skinrunner2 a skąd, macan 2015-2018 biorąc z USA to koszt później 100k, 2019-2022 to koszt 200k. Pierwsza generacja bez problemu jest do ogarnięcia, spokojnie kiedyś można go kupić
  • Odpowiedz