Wpis z mikrobloga

#blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #mgtow

Jednym z większych szoków odnośnie relacji damsko męskich było dla mnie to, jak się dowiedziałem że kobieta od stałego partnera wymaga WIĘCEJ niż od tego co chce się tylko ruchac.
Np żeby z kimś się ruchac to kobieta wymaga tylko tyle żeby partner byl atrakcyjny, może być bezrobotnym, biednym, alkholikiem, bez mieszkania ważne żeby był atrakcyjny.

Natomiast jak już się z kimś kobieta chce związać na stale to sam wygląd nie wystarczy, bo musi być i atrakcyjny, i mieć stabilna sytuację finansową, i stabilna sytuację mieszkaniową, do tego zgadzać się pod względem charakteru, być lubianym, mieć znajomych itd itp.

Jak się nad tym zastanowić to ma to sens, bo faktycznie po co jej wiedzieć czy facet dobrze zarabia skoro tylko chcą się bzyknąć jeden raz, ale tylko mówię, że jak pierwszy raz to usłyszałem to było to dla mnie dziwne/szokujące.
  • 19
  • Odpowiedz
@Miguelos: Nie chodzi o to, że są cwane tylko o to, że wbrew temu co wklada się facetom do głowy zaliczyć laskę jest łatwiej bo wystarczy że jej się spodobasz, a być w związku musisz i tak się spodobać a do tego odwalać jakieś cyrki.
  • Odpowiedz
@Bombonier
Przygotuj się na drugi szok - u mężczyzn to działa dokładnie tak samo xD. Żaden normalny chłop się nie ożeni z jakąś okoliczną #!$%@?, ale poruchac to co innego.
  • Odpowiedz
@Bombonier: @Flypho @Balcerek5112 Już się zjawili xDDD

uga buga to obviuz, ja się urodziłęm z taką wiedzą xDDDD

Każdy przeżywa taki szok bo kobiety wartościują seks nawet dla chłopa w związku. W myśl zasady, jak się nie będziesz starał to seksu może nie być, nawet jak jesteśmy ze sobą razem. Więc tym bardziej seksu nie powinno być dla jakiegoś randoma, przychlasta który reprezentuje mniejszy poziom od potencjalnego partnera.
  • Odpowiedz
@Little_Makak
Nie wiem czy mnie przypadkiem zawołałeś, ale nie widzę kompletnie związku treści twojego posta z moim. Nie wiem nawet jak mam się do tego odnieść lol.
  • Odpowiedz
Tylko faceci działają tak samo

@Balcerek5112: No właśnie, nie to samo. Żaden facet nie wartościuje seksu, swojego małego fjjjuta jako największy dar jaki może zaoferować drugiej osobie. Qurwa czego wy nie rozumiecie xddd
  • Odpowiedz
@Little_Makak: To ty chyba czegoś nie rozumiesz. Po pierwsze tu była mowa o nie równym traktowaniu ludzi w kwestii wyboru ten do seksi, ten do związku. To obie płcie zachowują się tak samo. Poślubiłbyś dive? Po drugie jeśli myślisz, że kobiety wartościują seks jako swój największy dar, to jesteś jebnięty.
  • Odpowiedz