Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #zwiazki
Rózowa sie obraziła na mnie i robi mi wyrzuty bo zrobimy dzien kobiet tydzien pozniej. Powiedziałem, że dostanie prezent, zorganizuje wyjscie ale tydzien pozniej bo w ten weekend są urodziny moich przyjaciół o których wie od kilku tyg i była też zaproszona ale nie chce isc xD Serio to aż tak wazne by wszystko musiec zrobic tego konkretnego dnia
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola No trochę tak jest. U nas dialog był słaby, ale dużo też w tym mojej winy. Gdzieś w trakcie nad tym pracowałem.
Kiedy powiedziałem jej o tym kilka tygodni temu, że jesteśmy zaproszeni, to powiedziała spoko możemy iść. Jakoś tydzień temu, że jej się nie chce iść ale jak ja chcę to spoko. Nawet dwa razy to usłyszałem. A teraz afera, obrażona, bo ja idę do znajomych a nie do
  • Odpowiedz
  • 0
@unlucky_: No moge, ale tu nie chodzi o kwiaty, jak już to o prezent pod nią i wyjście które zorganizuje. Dopiero co kupiłem bukiet który jeszcze pewnie nie wysechł cały
  • Odpowiedz
@DoubleWu a skąd wiesz czy to chodzi o kwiaty czy nie jak macie słaby dialog? Znasz teorię „5 języków miłości”? Albo teorie stylów przywiązania? Wg mnie w waszych rozmowach niby używacie słów ale nie mówicie realnych oczekiwań np. ona nie powiedziała że chciałaby byś jednak z nią spędził dzień kobiet albo chociaż jej coś kupił a Ty twierdzisz z góry że skoro jeden bukiet jeszcze nie wysłał/zwiedl to ona nie może
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola: No z tymi kwiatami to nawet mi powiedziała, że nie chce dostawać i woli jakieś słodycze albo coś praktycznego. Więc daje oba ;) Ale no dobra, gdzieś w tym też masz racje, mimo wszystko ciezko sie pisze sensownie jak sie obraza, to jak pisanei z dzieckiem, moze i po godzinei bedzie normalna rozmowa ale troche mi sie nie chce juz
  • Odpowiedz