Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #zwiazki
Rózowa sie obraziła na mnie i robi mi wyrzuty bo zrobimy dzien kobiet tydzien pozniej. Powiedziałem, że dostanie prezent, zorganizuje wyjscie ale tydzien pozniej bo w ten weekend są urodziny moich przyjaciół o których wie od kilku tyg i była też zaproszona ale nie chce isc xD Serio to aż tak wazne by wszystko musiec zrobic tego konkretnego dnia
  • 25
  • Odpowiedz
@DoubleWu: ile lat jesteś w związku?
powinieneś wiedzieć, że to co robisz w walentynki/dzień kobiet/dowolne inne święto nie jest dla was, ani nawet dla niej tylko dla jej koleżanek, żeby mogła się tym przed nimi chwalić
  • Odpowiedz
@DoubleWu bo urodzin chyba nie masz od 6 rano? wyjscie wyjsciem ale nwm kwiatki jej kup, spedz z nia chociaz troche czasu a nie elo za tydzien sie spotkamy xdddd
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi: No dobra to ja tez sie nie dziwie tej logiki, byle patrzec na innych, co ludzie robia xd Co z tego ze mozna spędzic fajny dzien wspólnie, z prezentami i wyjsciem, ważne że ludzie tego dnia wychodzą a ja musze w wannie sama bo tydzien pozniej bede XD
  • Odpowiedz
@DoubleWu rob co chcesz ale co sie dziwisz, urodziny spoko, zwlaszcza jak sama nie chce pojsc bo chociaz tak byscie razem spedzilo czas ale nie ma sie co jej dziwic, ja tam bym z Toba zerwala
  • Odpowiedz
@DoubleWu: to czego tu oczekujesz, skoro odpisujesz do stormi że nawet lepiej jak chce zrywać z takiego powodu i takie tłumaczenie Ci nie pasuje. Po prostu Ty zerwij, miej jaja, różowa Ci nie musi robić przysługi.
Związek to jednak kompromis, skoro obydwoje macie inne poglądy i Wam to nie odpowiada to po prostu Wam nie po drodze i lepiej znaleźć kogoś innego. Bez uszczypliwosci, po prostu.
  • Odpowiedz
  • 1
@johnnnnn: No spoko, ale by z takiego powodu zrywać to uważam, że przesada. Foch to jedno, gdybym co focha miał zrywać to już dawno by tego związku nie było. Zresztą co to za kompromis, że jedna strona stawia swoje warunki i tyle xd Definicja tego jest inna.
  • Odpowiedz
Rózowa sie obraziła na mnie i robi mi wyrzuty bo zrobimy dzien kobiet tydzien pozniej.


@DoubleWu: Szczerze, może trochę niepoprawna politycznie wypowiedź. Natomiast gdyby to mi takie coś dziewczyna zaczęła odwalać to zerwałbym z nią w trybie natychmiastowym. Sorry, ale dorosła baba to nie jest małe dziecko a jeśli zachowuje się w taki sposób odnośnie takich błahostek tak naprawdę to nie chcę nawet wiedzieć jak się zachowuje w obliczu poważnych
  • Odpowiedz
@DoubleWu ludzie są różni i różnie odczuwają to czy są kochani. Bardzo prawdopodobne że w dniu kobiet ona chciała być tą wyjątkową dla Ciebie osobą z którą spędziłbyś to święto, a że może ona nie umie za dobrze z Tobą się komunikować, rozumieć własnych potrzeb i ich wyrażać w zrozumiały sposób to masz robiącą wyrzuty babe z fochem. Opcji jest kilka. Możesz akceptować fakt że w sumie nie umiecie się komunikować
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola dużo mądrego, mimo wszystko nie da się w paru zdaniach całej sytuacji nakreślić. Ja już rok temu dla niej olałem tych samych przyjaciół, wybierałem ją ponad innych i nic za bardzo mi to nie dało. Żadnej wdzięczności czy starania się z drugiej strony. Więc staram się coraz mniej. Nie mam wyrąbane, kupię jej prezent pod nią i zaplanuje cały dzień, ale jeżeli bym olał przyjaciół dla niej, ona dalej będzie
  • Odpowiedz
@DoubleWu to po co z nią jesteś jeśli ona Cię izoluje od przyjaciół? Dobra partnerka poszła by do tych znajomych z Tobą a może nawet czasem by Cię tam samego wypychała byś nie stracił z nimi kontaktu. W związku musi być dialog, ale taki który uwzględnia plany i potrzeby obu stron. Jesli zawsze skakałeś jak ona chciała to oczekiwanie że za to dostaniesz jakąś wdzięczność jest naiwnym myśleniem. Nie myślałeś może
  • Odpowiedz