Wpis z mikrobloga

@PeaK: Przecież im tam się ładnie powodzi, ale udają biednych żeby dostać więcej kasy. Raz, że będą mieli niezasłużenie zwiększony zasiłek, a dwa, że dzięki nagłośnieniu sprawy więcej osób przekaże na nich 1 % podatku, więc będzie dodatkowa kasa. Te baby, a zwłaszcza ta blondyna nie różni się niczym od polityków. Dostała palca, to chce całą rękę

@Pismak: Zaraz pod sejmem będzie armia #windowsphone'owców xD
  • Odpowiedz
@SSherzo , @Grzesio87

Zakladajac, ze protestujace Panie korzystaja z przedmiotow podrobionych to problem jest jeszcze gorszy niz myslalem.

1. Podrobki z natury dystrybuuowane sa poza systemem fiskalnym naszego panstwa. Zaden handlarz produktow podrobionych nie wystawi Ci faktury ani paragonu na zakupiony produkt. W ten sposob Panie te wspieraja szara strefe oraz narazaja budzet panstwa na duze straty (z tytulu podatku dochodowego, z tytulu VAT, oraz byc moze z cła o ile takie wystepuje na owe produkty). Moze tutaj warto byloby poszukac pieniedzy na ich
  • Odpowiedz
moje zdanie jest takie. Te wsciekłe baby wygnac albo w kajdankach wyprowadzic z Sejmu. Kolejna banda świetych krów które JUZ TERAZ NATYCHMIAST chcą kase z publicznych pieniędzy. Trza było badania prenatalne robic. widac #!$%@? geny mają. Taki los, pech, karma. O pomoc zwrócić sie do KRK albo fundacji. Prowadze biznes w tym kraju i #!$%@? krew mnie zalewa jak co chwile jakies grupy wrzeszczą "bo im sie należy". NIE. nic wam sie
  • Odpowiedz
Powinna iść do pracy i jak potrzebuje to zatrudnić kogoś do pomocy w godzinach, w których nie będzie jej w domu. Ręce ma więc do roboty!

Tylko po co jak można protestować i dostać 1600 brutto na rękę.
  • Odpowiedz
Ale bidula!!! Toruń... hm... takie tam środowisko wyrasta, zarażone o.dyrektorem. Bezczelność i chamstwo! W rozmowie z premierem D.Tuskiem siedziała rozwalona jak w pijackiej knajpie. To już nawyk wyniesiony z kręgu w jakim się obracała (obraca). Wszystkie trzy zołzowate, chamskie i bezczelne. Dziwię się, że premier przyszedł rozmawiać z takimi typami. Za chwilę rozliczę PIT-36 za 2013 i nie dam nikomu 1% mimo, że każdego roku przekazywałem ( nie są to małe kwoty).
  • Odpowiedz
Przyszło komuś do łba, że może jest bogata z domu, zarobiła wcześniej, albo zwyczajnie należy do tej nikłej grupy, która i tak sobie daje radę? Ja rozumiem, że niektórym żal dupę ściska, że takie nieszczęście a ona nie siedzi pod kościołem i nie mieszka w lokalu socjalnym, tylko sobie radzi i coś robi. I nie, 1000 zł to nie jest dużo. Nawet opieki na 8h dziennie w dni powszednie za to nie
  • Odpowiedz
Najważniejszą kwestią wg mnie nadal jest, dlaczego państwo zabiera nam pieniądze w podatkach, by oddawać je w ramach obsługi jakiegoś wyimaginowanego "długu", ponadnarodowym bankom, zamieszanym we wszelkiego rodzaju afery, skandale, oszustwa i przekręty. 50mld rocznie w błoto.
  • Odpowiedz
jeżeli jest bogata z domu to , nie przyszło Ci do głowy, że przez to , że wyciaga łapy po pieniadze , które nie sa jej niezbedne do zaspokojenia podstawowych potrzeb może zabraknąć potem dla kogos kto jest w naprawde trudnej sytuacji ? kogos kto naprawde nie ma na chleb , podczas gdy ona pasie się jeszcze bardziej i siedzi przed laptopem całymi dniami pisząc debilne komentarze na fb, Powinno być kryterium
  • Odpowiedz
Może i pani Iwona jest dzianą osobą, która robi sobie biznes przy okazji stowarzyszenia dla osób niepełnosprawnych. Ale przecież walczy w sejmie o lepsze warunki nie tylko dla siebie, ale dla całej społeczności osób, które opiekują się niepełnosprawnymi. Jeśli ktokolwiek z Was zna osobę, która opiekuje się niepełnosprawnym dzieckiem, doskonale wie jak ciężko jest wyżyć od pierwszego do pierwszego...
  • Odpowiedz
  • 0
Do roboty #!$%@?, 1000 zl na opiekunke do dziecka od panstwa a matka z ojcem do roboty na utrzymanie rodziny i doplate reszty do wynagrodzenia opiekunki. Nie ma zycia kosztem reszty podatnikow. Szczegolnie w przypadku takich osob jak glowne twarze protestujacych. Prawdziwie potrzebujacy opiekujacy sie niepelnosprawnymi siedza teraz w domu i ciezko #!$%@? opiekujac sie dzieckiem i staraja sie wiazac koniec z koncem, a nie lansuja swoje mordy w telewizji.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, za grosz godności. Miliony polskich kobiet ciężko #!$%@?ących w pracy nie może nawet wyjechać do Augustowa,z tego powodu, że są na zleceniu, ale nie robią cyrku w Sejmie i nie żądają 1,3 netto plus wszystkie możliwe składki.

Nie twierdzę, że wyjazd do Chorwacji stanowi jakiś luksus, natomiast w obecnej sytuacji i tak jest to coś nieosiągalnego dla ogromnej części naszego społeczeństwa. Może właśnie to należy im dać pieniądze? Przynajmniej w
  • Odpowiedz