Wpis z mikrobloga

niedzielny wieczór co robi mirek: wrzuca zdjęcia jakiejś baby z wakacji żeby złapać kilka plusów.


@ostr: Nie jakiejś baby, tylko idiotki, przez którą nie mogę sobie w spokoju pooglądać choćby Natalii Pokłońskiej na TVP Info czy TVN 24.
  • Odpowiedz
@steemm: Powtórzę mój komentarz stąd: http://www.wykop.pl/wpis/7527098/pojsc-do-roboty-na-8-godzin-dziennie-problem-pojec/#comment-18240064

Ci ludzie pracowali i płacili składki na ZUS, który to skrót rozwija się jako Zakład UBEZPIECZEŃ Społecznych. Zatem ów zakład powinien ich UBEZPIECZYĆ od nieszczęścia jakim jest posiadanie niepełnosprawnego dziecka, i w razie wystąpienia takiej okoliczności - zapewnić im odszkodowanie.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: A brat, a mąż? Spokojnie mogłaby iść gdzieś na nocną zmianę, gdy ten śpi. Wiem, byłoby ciężko, ale takie życie. Poza tym przypatrz się foto: obaj buty adidas, jeden podkoszulka pumy, drugi ferrari... Lans musi być.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: No i mają ofertę otrzymywania 12000 zł rocznie, mają darmową opiekę zdrowotną, mają jakieś dodatkowe zapomogi i to jest, #!$%@?, źle?! W szkole i na studiach miałem ubezpieczenie ZUS, ale miałem też dodatkowo PZU od wypadków – za pękniętą kość ręki dostałem jakieś śmieszne 200 zł, a same lekarstwa kosztowały 150 zł.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: To nie jest problem typu

"dlaczego oni mają mieć lepiej, skoro ja nie mam".


tylko dlaczego mam ponosić odpowiedzialność za sam fakt że ktoś zrobił sobie dziecko i nie stać go na wynajęcie opieki nad nim.
  • Odpowiedz