Wpis z mikrobloga

  • 489
@zeMadafaka: Walili walili. Do momentu jak się okazało że ofiara to nie jest żaden lewak aktywista klimatyczny, tylko zwykły ziomek z ichniejszego samorządu którego coś #!$%@?ło i wyszedł na ulicę to wykrzyczeć. Bodajże nauczyciel jakiś, tak kojarzę.
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: projekcja- na skłocie pewno zawsze ktoś wali, albo sam albo w grupce innych degeneratów.

@cutecatboy można a nawet trzeba- blokować to aobie możesz stolec w kiblu, a nie innych ludzi, bez względu na to, z której opcji jesteś.
  • Odpowiedz
@niochland: po prostu to jest taki chlopskorozumkowy mechanizm na zasadzie „co złego to nie ja”
Masz robić to co my uważamy za słuszne bo inaczej cię ukażemy
To jest naiwność bo nie widzą, że pewnego dnia to co oni uważają za słuszne nie spodoba się jakiejś innej grupie która urośnie w siłę.
Wtedy byłby już płacz, że tak nie można.
Zresztą widoczne wiele razy gdy klaskali jak drukarnia odmówiła druku ulotek
  • Odpowiedz
@yaah: Mirek wyżej już strzelił screeny, pewnie dalej nawalałby wołaniem nicków, ale to nie mnie się tu nic nie chce, to ja bredzę.

Jeszcze to sugerowanie, że nie ma żadnych linków, znalezisk, komentarzy - chociaż wystarczy się przejechać na tagach w archiwum, a nawet bardziej wytężyć pamięć. Przejrzeć newsy kilka dni po. No zbiorowa amnezja. Przecież na was napluć to za mało. Jak można żyć w takim zaprzeczeniu? Etce etece iksdeee
eeehhh - @yaah: Mirek wyżej już strzelił screeny, pewnie dalej nawalałby wołaniem nic...

źródło: Screenshot 2024-03-06 at 21-30-29 KAPITAN BOMBA Bogusław Łęcina & Przyjaciele cz. 1 SHORT - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
Pytanie skąd wiesz jakie mają preferncje polityczne?


@zeMadafaka: Straciłem część młodości na fanatyczne kucostwo i wczesny alt-rajt. Wiem aż za dobrze czym i kim śmierdzą te klimaty.
  • Odpowiedz