Wpis z mikrobloga

Mi ostatnio pomaga ketrel + mirtrazepinaz ta mirta to chyba z 3 tygodnie się rozkręcała ale antydepresanty tak działają niby
@RandomowyTyp bez leków też się budziłem o 1-3 ale narazie leki działają i śpię do 5 jak wstaje do kołchoza na popołudniówkach to śpię po 10h tak 23-9 na lekach z, mam nadzieję że będą działać jakiś czas
@Forak: to samo., jak nie musze rano wstac to spie normalnie.. smieszne jest jest to, ze jak robilem nocki i po nocce spalem normalnie 6-8h.. a jak mam wstac na 6-7 rano mam problem z zasnieciem..a jak mam wstac o 4-5 rano to w ogole nie moge spac, bo zaraz przeciez musze sie budzic xD
@RandomowyTyp teraz śpię niby 8h na tych lekach ale i tak wstaje niewyspany nawet normiki w kołchozie zwracają uwagę że niewyspany jestem no ale bez leków jak spałem 3-5h to było jeszcze gorzej i po kołchozie musiałem drzemkę robić, musiałbym już się chyba kłaść o 19 i spać 10h jak na popołudniówkach żeby się wyspać pewnie kiepska jakość snu mimo leków przez #!$%@? umysłowe coś mi się śni albo przewracam się z