Wpis z mikrobloga

Uwielbiam, gdy pisowcy przewrotnie sami potwierdzają najbardziej obraźliwe dla nich stereotypy xD

Gdy widzę sformułowania "macie swoją uśmiechniętą Polskę", "o, idą uśmiechnięci", "macie swój uśmiechnięty sejm" etc etc. to przepalają mi się trochę styki w głowie xDD

Największe zagrożenia współczesnego świata wg pis0wca: miłość, uprzejmość, uśmiech, radość, szacunek, wolność poglądów. Normalnie w głowie mi się nie mieści, że ktoś wpadł na tak głupi spin, a gawiedź to w dodatku podłapała xDD

Kurrrrla p00lak to powinien mieć minę srającego kota na pustyni i wiecznie być niezadowolony, tylko wtedy wyznaje prawdziwe wartości xD

Dobry jest też spin na tzw. zawiedzionego wyborcę Trzeciej Drogi. Jakoby wszyscy wyborcy Kosiniaka i Hołowni byli zawiedzeni, bo nie wiedzieli, że wejdzie do rządu z Tuskiem.. poważnie? no który idiota się na takie brednie łapie? :D

Śmiało, możecie mnie nazywać uśmiechniętym, radosnym.. w sumie to sama prawda ()
Nie wszystkie działania nowego rządu sprawią, że będę zadowolony i nie będę bił im braw. Jeśli ktoś myśli, że kiedykolwiek taki rząd dla niego powstanie - tez jest w błędzie (no wyjątkiem są pisowcy, którzy uzasadniali największe brednie swoich partyjnych idoli, obrzydliwe).

Niemniej, mój brak zgody na niektóre działania nowego rządu nie implikuje, że nagle zacznę całować PiS po nogach.. nie mam pamięci złotej rybki. Minęły 4 miesiące od zaprzysiężenia nowej rady ministrów i gdybym miał decydować raz jeszcze to postąpiłbym identycznie. #!$%@? chciały wprowadzić państwo w państwie na wzór Węgier (a następnie Rosji), co idealnie widzimy po tym co wypływa z prokuratur, komisji śledczych i tak dalej. Zatem #!$%@? z tymi swoimi wypocinami.

#sejm #przemysleniazdupy #przemyslenia #polityka #bekazprawakow #neuropa #bekazpisu
mmenelica - Uwielbiam, gdy pisowcy przewrotnie sami potwierdzają najbardziej obraźliw...

źródło: dc1

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@danob99: fakt, ale skoryguję że 3 miesiące - 13 grudnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) było zaprzysiężenie, czyli za tydzień będą 3 miesiące.
  • Odpowiedz
@mmenelica: No byku, przecież chodzi o to, że to jest tylko pozór uśmiechnięcia, pod któtym kryje się lewacki zamordyzm;

z uśmiechem bratasz się z imigrantami, a oni później zniszczą Ci życie;
z uśmiechem witasz inność pod postacią LBGT, a ta inność później zmieli Twoje dziecko i "zmusi" je do zmiany płci,
kibicujesz Ukrainie w wojnie z najeźdźcą, ale "przez to" będziesz płacić więcej za prąd i gaz, a na koniec banderowcy
  • Odpowiedz
@mmenelica: "Nie wszystkie działania nowego rządu sprawią, że będę zadowolony i nie będę bił im braw" i to właśnie jest GIGANTYCZNA RÓŻNICA pomiędzy wyborcami ko a PiS/konferencji.
Wyborcy koalicji (moze z wyjątkiem lewicy ale mam zbyt małe doświadczenie z wyborcami tej partii żeby zauważyć jakąś zależność) nie mają problemu żeby w jakiejś kwestii otwarcie nie zgodzić się z tym co robi partia. Jest to tym bardziej widoczne patrząc na zombie tłumy
  • Odpowiedz
  • 1
@meandmymonkey tymi imigrantami, co ich PiS sprowadzał na niespotykaną dotad skalę, w tym robiąc sobie interes na nielegalnych wizach?
Wy pisowcy jesteście śmieszni. Banda hipokrytow.
  • Odpowiedz
@mmenelica: Generalnie nie ma obecnie lepszego wyboru, niż taka koalicja, więc pozostaje cisnąć ich, by realizowali oczekiwania wyborców. Póki co wygląda na to, że coś tam słuchają, więc większa szansa na realizację, niż z PiS czy Konfederacją.

Swoją drogą śmieszna to jest sprawa obecnie, jak bardzo mamy rozjazd między poglądami wyborców, a polityków w rzadzacych partiach. Trochę tutaj winię kampanię, która w dużej mierze skupiała się na zwalczaniu PiS, dając wyborcom
  • Odpowiedz
bo nie wiedzieli, że wejdzie do rządu z Tuskiem.. poważnie? no który idiota się na takie brednie łapie? :D


@mmenelica: morawiecki ciągle szuka w TD koalicjantów przecież, zaraz utworzą rząd XD
  • Odpowiedz
@mmenelica Jak Polska najlepiej poradziła sobie z kryzysem 2008 r. i PO się chwaliła, że jesteśmy zieloną wyspą, to PiS też zaczął powatarza, że zielona wyspa, ale ironicznym tonem i złośliwym głosem.
Tyle starczyło. Wykopki podłapały.
  • Odpowiedz
Dobry jest też spin na tzw. zawiedzionego wyborcę Trzeciej Drogi. Jakoby wszyscy wyborcy Kosiniaka i Hołowni byli zawiedzeni, bo nie wiedzieli, że wejdzie do rządu z Tuskiem.. poważnie? no który idiota się na takie brednie łapie? :D


@mmenelica: pisowiec, bo liczyli na koalicję z PSL xD Przecież od startu kampani było pewne, że wybór jest pomiędzy pisem, a antypisem. Wszyscy głosujący (ktorych znam) świadomie na TD głosowali. Zazwyczaj po to by
  • Odpowiedz
@mmenelica wiesz czemu tak ich boli ta uśmiechnięta polska? Bo wiedzą że to wszyscy inni uśmiechają się widząc jak na pisowcach zaciska się pętla sprawiedliwości i wychodzą kolejne gówna na wierzch.
  • Odpowiedz
Gdy widzę sformułowania "macie swoją uśmiechniętą Polskę", "o, idą uśmiechnięci", "macie swój uśmiechnięty sejm" etc etc. to przepalają mi się trochę styki w głowie xDD


@mmenelica: co tam jęczysz uśmiechnięty fajnopolaku?
  • Odpowiedz