Wpis z mikrobloga

Uwielbiam, gdy pisowcy przewrotnie sami potwierdzają najbardziej obraźliwe dla nich stereotypy xD

Gdy widzę sformułowania "macie swoją uśmiechniętą Polskę", "o, idą uśmiechnięci", "macie swój uśmiechnięty sejm" etc etc. to przepalają mi się trochę styki w głowie xDD

Największe zagrożenia współczesnego świata wg pis0wca: miłość, uprzejmość, uśmiech, radość, szacunek, wolność poglądów. Normalnie w głowie mi się nie mieści, że ktoś wpadł na tak głupi spin, a gawiedź to w dodatku podłapała xDD

Kurrrrla p00lak to powinien mieć minę srającego kota na pustyni i wiecznie być niezadowolony, tylko wtedy wyznaje prawdziwe wartości xD

Dobry jest też spin na tzw. zawiedzionego wyborcę Trzeciej Drogi. Jakoby wszyscy wyborcy Kosiniaka i Hołowni byli zawiedzeni, bo nie wiedzieli, że wejdzie do rządu z Tuskiem.. poważnie? no który idiota się na takie brednie łapie? :D

Śmiało, możecie mnie nazywać uśmiechniętym, radosnym.. w sumie to sama prawda ()
Nie wszystkie działania nowego rządu sprawią, że będę zadowolony i nie będę bił im braw. Jeśli ktoś myśli, że kiedykolwiek taki rząd dla niego powstanie - tez jest w błędzie (no wyjątkiem są pisowcy, którzy uzasadniali największe brednie swoich partyjnych idoli, obrzydliwe).

Niemniej, mój brak zgody na niektóre działania nowego rządu nie implikuje, że nagle zacznę całować PiS po nogach.. nie mam pamięci złotej rybki. Minęły 4 miesiące od zaprzysiężenia nowej rady ministrów i gdybym miał decydować raz jeszcze to postąpiłbym identycznie. #!$%@? chciały wprowadzić państwo w państwie na wzór Węgier (a następnie Rosji), co idealnie widzimy po tym co wypływa z prokuratur, komisji śledczych i tak dalej. Zatem #!$%@? z tymi swoimi wypocinami.

#sejm #przemysleniazdupy #przemyslenia #polityka #bekazprawakow #neuropa #bekazpisu
mmenelica - Uwielbiam, gdy pisowcy przewrotnie sami potwierdzają najbardziej obraźliw...

źródło: dc1

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
(moze z wyjątkiem lewicy


@jamajskikanion: Człowieku, ty nie masz pojęcia jak wygląda lewicowa bańka xD Jakikolwiek lewak zrobi/powie coś wbrew "bazowości" i od razu jest #!$%@? xD JANEK ŚPIEWAK #!$%@? NIE LEWak!
  • Odpowiedz
Dobry jest też spin na tzw. zawiedzionego wyborcę Trzeciej Drogi. Jakoby wszyscy wyborcy Kosiniaka i Hołowni byli zawiedzeni, bo nie wiedzieli, że wejdzie do rządu z Tuskiem.. poważnie? no który idiota się na takie brednie łapie? :D


@mmenelica: PiSowcy i to chyba do nich było skierowane. U mnie rodzice i teściowie (emeryci, wyznawcy wyprani przez tvp) się po wyborach śmiali z wyborców TD, jak to się dali wydymać. W ich
  • Odpowiedz
Z cyklu wysryw polityczny nawtykać jednym zasrańcom, promować innych zasrańcow. Dzięki takim pożytecznym idiotom nie tylko Wykop to kupa gówna, ale także otoczenie na około. Tylko byś patrzył kiedy #!$%@?ć pisiorow, gloryfikując innych złodzieji. A idź pan w ch....
  • Odpowiedz