Wpis z mikrobloga

Kobieta z agencji mi czasem mówi że lubi ze mną rozmawiać, bo jestem tam "kulturalny", "dobrze wychowany". Kierownik mówiąc o mnie wplata w zdania słowo "posłuszny". Tymczasem facet którego zwolniono z pracy za kradzieże był przygotowany na bójkę z koordynatorem, o ile nie dostanie wypłaty na od zaraz.. dostał te pieniądze. Ja na wypłatę mam czekać do przyszłego poniedziałku.
* Jak to jest być #!$%@?ą, dobrze?
* A, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, ...

#swstory #emigracja #praca #emigrujzwykopem
SaintWykopek - Kobieta z agencji mi czasem mówi że lubi ze mną rozmawiać, bo jestem t...

źródło: temp_file1795376514240961611

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@SaintWykopek:
To ja z kolei w obecnym kołchozie nawrzeszczałem na chyba z 5 osób, w tym moją obecną liderkę.
Wysłali mnie na stanowisko, na które wysyła się ludzi, których chce się zwolnić- na co w duchu liczyłem- ponoć po to żebym z nikim się nie pokłócił, ale pokłóciłem się tam właśnie najbardziej i prawie doszło do rękoczynów :D
I najzabawniejsze jest to, że zwalniali wszystkich jak leci, nawet starych, doświadczonych pracowników,
  • Odpowiedz