Wpis z mikrobloga

Tylko nie mówcie mu o istnieniu maszyn wirtualnych albo o tym, że m.in. Nintendo udostępnia gierki w paczce emulatorów na abonament, bo się chłopaczyna przekręci XD

#nintendo #bekazpodludzi #goombapl #heheszki #emulatory #gownowpis #komputery #gry #goomba #goombacontent
Kryspin013 - Tylko nie mówcie mu o istnieniu maszyn wirtualnych albo o tym, że m.in. ...

źródło: Screenshot 2024-03-06 at 11-46-59 Dobre wieści a piractwo robactwo załamane. (@OlFunkyBastard)

Pobierz
  • 29
@Kryspin013: Mam switch'a i chciałem sobie ostatnio w coś popykać... i tu zaczęły się schody. Gry do 50zł to totalny paździerz, te fajniejsze produkcje (jak np Castlevania) trzymają ceny pod 200zł co jest #!$%@? nieporozumieniem. Darmowe to ofkors taki syf, że gry ze śp. Miniclipa sprzed 20 lat zjadały je na oknie wyboru rozgrywki.
@Kryspin013: Mam switch'a i chciałem sobie ostatnio w coś popykać... i tu zaczęły się schody. Gry do 50zł to totalny paździerz, te fajniejsze produkcje (jak np Castlevania) trzymają ceny pod 200zł co jest #!$%@? nieporozumieniem. Darmowe to ofkors taki syf, że gry ze śp. Miniclipa sprzed 20 lat zjadały je na oknie wyboru rozgrywki.


@PlesniakPospolity: to fajnie, ale jak to się ma do tematu? xd
ciekawe czy on w ogóle rozumie na jakiej zasadzie działają takie oficjalne nintendo classic mini NES i SNES? albo virtual console z czasów Wii?


@inrzynier: doskonale rozumiem przypuszczam, że nie byłbyś w stanie mi przekazać niczego o czym bym nie wiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: w czym są dobre (neo)komuchy twojego pokroju to na pewno w tworzeniu nagonek. Szkoda, że jak przychodzi do argumentacji to zawsze niewiele masz do powiedzenia. Czep się kogoś innego zaburzony psychicznie stalkerze, a najlepiej usuń konto robiąc pierwszy raz w życiu coś pożytecznego.
@Kryspin013: w czym są dobre (neo)komuchy twojego pokroju to na pewno w tworzeniu nagonek.


@OlFunkyBastard: odklejasz się typie, a to twoje nazywanie każdego komuchem kto ci zwróci uwagę na to, że wypisujesz głupoty jest co najmniej żałosne.

Szkoda, że jak przychodzi do argumentacji to zawsze niewiele masz do powiedzenia


@OlFunkyBastard: szkoda, że jakakolwiek dyskusja z tobą kończy się wyzwiskami i twoim każdorazowym taktycznym #!$%@? z dyskusji. Czasami to osiąga
odklejasz się typie, a to twoje nazywanie każdego komuchem kto ci zwróci uwagę na to, że wypisujesz głupoty jest co najmniej żałosne.


@Kryspin013: fajna hipokryzja. Poważnie nie zauważyłeś tego, że robię to tylko dlatego, że nazywałeś mnie kucem? Typowa Kryspinkowa moralność Kalego.

szkoda, że jakakolwiek dyskusja z tobą kończy się wyzwiskami i twoim każdorazowym taktycznym #!$%@? z dyskusji.


@Kryspin013: może spróbuj kiedyś zachowywać się jak istota rozumna korzystając z argumentów,
@Kryspin013: może spróbuj kiedyś zachowywać się jak istota rozumna korzystając z argumentów, a nie atakować i wyśmiewać innych?


@OlFunkyBastard: jak ci pisałem, spójrz najpierw na inne swoje komentarze. Kilka bym ci nawet pokazał, ale zdaje się, że modki zdążyły je usunąć za wyzwiska, za co zresztą jakiś czas temu wyłapałeś bana.

@Kryspin013: konto usunąłem bo stwierdziłem, ze szkoda czasu na ten rynsztok, a rynsztok z tego portalu robią tobie
Co mam ci odpisać, jak dosłownie przyszedłeś tutaj się sfajdać nawet nie odnosząc się do wpisu i robisz tak od kilku dni pod różnymi znaleziskami i wpisami?


@Kryspin013: nie wiem może dla odmiany coś co wskazywałoby na to, że masz coś do powiedzenia poza karmieniem się tym, że nakręcasz nagonki?

Gościu, dosłownie na chwilę przed wyborami wróciłeś tu spamować konfederacją.


@Kryspin013: czyli to co ty robisz tu kilka lat bez
o w morde, emulujsc gry z x360 po tym jak konsola mi zdechła pirace, nie wiedziałem


@Niebadzksieciem: ale nie pajacuj proszę. Dyskusja do której się odnosisz nie znając kontekstu dotyczyła emulowania Nintendo Switch. Jeśli posiadasz oryginalne kopie gier nie robisz nic niezgodnego z prawem (ani moralnością) o ile oczywiście emulator nie korzysta z kodu własnościowego.
@Kryspin013: nie wiem może dla odmiany coś co wskazywałoby na to, że masz coś do powiedzenia poza karmieniem się tym, że nakręcasz nagonki?


@OlFunkyBastard: Proszę bardzo. Twój komentarz nie ma sensu w kontekście tego, że Nintendo odpala gry na emulatorach od czasu Nintendo 64.

@Kryspin013: o tym też pisałem. Jesteś wyrachowany w tym swoim s-syństwie ale jesteś mniej sprytny niż ci się wydaje.


@OlFunkyBastard: Znowu, zabawne w kontekście
@Niebadzksieciem: ale nie pajacuj proszę. Dyskusja do której się odnosisz nie znając kontekstu dotyczyła emulowania Nintendo Switch. Jeśli posiadasz oryginalne kopie gier nie robisz nic niezgodnego z prawem (ani moralnością) o ile oczywiście emulator nie korzysta z kodu własnościowego.


@OlFunkyBastard: o proszę, czyli potrafisz odpisywać bez wyzwisk i z sensem. To jak to było z tym:

Emulatory to narzędzia stworzone tylko w jednym celu - piractwa?


?
Najwyraźniej zmyliła mnie ogolna wypowiedź screena. Przecież to oczywiste że gdy autor pisał emulatory bez sprecyzowanie platformy i pisał to tak, że wyglądało to jakby pisał o ogóle zjawiska miał na myśli emulacje konkretnego modelu konsoli konkretnego producenta. Mea culpa
Proszę bardzo. Twój komentarz nie ma sensu w kontekście tego, że Nintendo odpala gry na emulatorach od czasu Nintendo 64.


@Kryspin013: pewnie wydaje ci się znów, że posiadasz jakąś wiedzę tajemną i zgiąłeś mnie. Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego o czym piszesz. To, że w tym wątku próbujesz mnie ośmieszyć wynika tylko z twojej ignorancji.

Podstawowa różnica jest taka, że Nintendo ma prawa do swoich własnych gier, a nawet