Wpis z mikrobloga

chłop się wyprowadza na swoje mieszkanie za jakiś czas i zaproponował abym ja została jeszcze 3 tyg na wynajmowanym i tak się zastanawiam czy on chce abym ja posprzątała przed oddaniem kluczy a on sobie już będzie siedział na nowiutkim czy jak jak myślicie? #zwiazki #kiciochpyta #pytanie a co jeśli nie posprzątam?
  • 43
@Emble nie dokładam się teraz bo nie pracuję i on powiedział, że nie muszę bo jego stać, jak miałam pracę to mi mówił abym sobie te pieniądze oszczędzała a jeszcze wcześniej oddawałam mu całą wypłatę gdy on jeszcze tyle nie zarabiał także przez te 11 lat różnie było, nawet się u mojego ojca zapożyczaliśmy
@Emble no nie spadnie ale to ja zawsze sprzątam nawet jak pracowałam to sprzątanie było na mojej głowie i zwyczajnie nie dawałam rady po 8-10h zmianie na nogach o 23 odkurzać czy myć naczyń po jego gotowaniu, bywało, że płakałam ze zmęczenia, bolały mnie nogi, kręgosłup, zwolniłam się również ze względu na toksyczne środowisko i zaczęłam leczyć się psychiatrycznie, mam zdiagnozowaną depresję, biorę leki, nie mam siły żyć i zwyczajnie chce mi
nie powie mi prawdy i tak zrobi co chce, nie rozmawiam z nim bo po 1000 próbach nauczyłam się, że tylko tracę nerwy, jakbym mogła z nim normalnie porozmawiać i mówiłby prawdę to jak najbardziej ale nie z każdym możesz poprowadzić dorosłą rozmowę


@naksu: i co wyobrażasz sobie resztę życia za każdym razem domyślać się co autor rzuconego tekstu miał na myśli, bo księciunio nie nauczył się rozmawiać, jak dorosły? :D
@naksu to po co jesteś z kimś od kogo nie możesz oczekiwać prawdy w tak gunwo temacie jak sprzątanie? Jak będziecie kredyt brali to nic nie ustalicie bo Ci prawdy nie powie? W ogóle wierzysz w jego wierność skoro nie rozmawiacie używając prawdy? To w ogóle nie jest związkiem… weź Ty go rzuć bo to żadnej przyszłości nie ma jak Wy nie gadacie
@naksu czyli jesteś w związku w którym twój partner traktuje cię jak totalne gówno do tego stopnia że boisz się rozmawiać, bo wiesz że skończy się to kłótnią ale jednocześnie nie odejdziesz od niego bo masz za dużo do stracenia? Co niby xD To jest większy #przegryw niż wykopki z tagu co nigdy dziewczyny za rękę nie trzymały
@naksu nie napisałaś nic wyżej co by kogokolwiek innego niż Ty przekonało do życia z człowiekiem z którym ani nie da się nic ustalić ani otrzymać szczerej odpowiedzi w najdrobniejszych sprawach jak sprzątanie … domyślanie się non stop kto coś miał na myśli jest chore i raczej to wygląda jak relacja z kimś przemocowym z którym Lepiej nie gadać bo będzie źle… a nigdy nie mając jasnej i szczerej odpowiedzi co ktoś
@naksu: Chłop po tylu latach chce mieć 3 tygodnie dla siebie na nowej chacie, popykać w spokoju w gierki i poczuć się jak za starych dobrych czasów. Może dojdzie do wniosku, że jesteście razem tylko z przyzwyczajenia a może zatęskni, who knows
@naksu: Jak opłaca Ci chatę za darmo, a Ty się nie dokładasz w żaden sposób do rachunków to twoim zasranym obowiązkiem jest posprzątanie chociaż tej chaty i podstawienie michy pod nos.