Wpis z mikrobloga

chłop się wyprowadza na swoje mieszkanie za jakiś czas i zaproponował abym ja została jeszcze 3 tyg na wynajmowanym i tak się zastanawiam czy on chce abym ja posprzątała przed oddaniem kluczy a on sobie już będzie siedział na nowiutkim czy jak jak myślicie? #zwiazki #kiciochpyta #pytanie a co jeśli nie posprzątam?
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naksu za dużo zniekształcenia poznawczego które nazywa się „projekcja”… pogadaj z nim dlaczego tak a nie układasz w głowie jego intencje których nigdy z nim nie przegadałaś. Jak Cię rzuci to też Ci nie powie i będziesz musiała się domyślać? Dorośli ludzie rozmawiają i bardzo to polecam.
  • Odpowiedz
  • 0
@BluntRoller przecież on mi nie powie prawdy, chcę poznać opinie randomowych ludzi na tę sytuację
@TrollingMasterNinja no wiem ale ja to muszę sama robić?
@razdwatrzy55 tak, no i za 3 tyg pójdę do niego i będę sprzątać to co on przez 3 tyg na nowym nabrudził? please :( to nie jest chyba fair
w sensie jesteśmy na tym wynajmowanym teraz wspólnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola nie powie mi prawdy i tak zrobi co chce, nie rozmawiam z nim bo po 1000 próbach nauczyłam się, że tylko tracę nerwy, jakbym mogła z nim normalnie porozmawiać i mówiłby prawdę to jak najbardziej ale nie z każdym możesz poprowadzić dorosłą rozmowę
  • Odpowiedz
@naksu: On po prostu chce od ciebie odpoczac i przemyslec wszystko na nowo. Moze sie okaze ze bedziesz musiala zostac na tym wynajmowanym
  • Odpowiedz
  • 0
@colod nie zostanę na nim bo jest już sprzedane, mogę tylko wrócić do matki do innego miasta i porzucić wszystko co mam tu
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola zapytam jeszcze… w sensie jakby on miał taki plan bym tylko ja sprzątała to przecież mi nie powie wprost bo wie, że się na to nie zgodzę dlatego zrobi to podstępem
no i tak, pytam tu bo nie mam nikogo bliskiego kogo mogłabym spytać a sama nie wiem gdzie jest granica i czy takie zachowanie jest ok w związku czy nie
  • Odpowiedz
@naksu to bez kitu brzmi jakby chciał Cię zostawić. Jeśli chcesz wymusić odpowiedź to powiedz stanowczo że nie, przeprowadzisz sie od razu z nim do nowego. Jeśli chce zerwać to powie
  • Odpowiedz
  • 0
@naksu no do tego w którym mieszkaliście do tej pory, bo rozumiem że to było własnościowe jego więc kwestia rachunków itd
  • Odpowiedz