Wpis z mikrobloga

Oto 4 wielkie kobiety nominowane w plebiscycie na superbohaterkę wysokich obcasów 2023, o których warto wspomnieć:

Paulina Bownik za udzielanie pomocy nielegalnym uchodźcom na granicy Białoruskiej gdyż wiadomo, że to ważniejsze niż praca lekarzy i ratowników medycznych dla Polaków.

Agnieszka Holland za nasranie na Polskę i Polaków swoim gówno filmem zielona granica (specjalnie z małej).

Aleksandra Kwaśniewska za szczycenie się bezdzietnym lambadziarstwem i promowanie bycia singielką przy spadającej w Polsce dzietności.

Gabrysia Wełniak za szycie opasek rozpłaszczającuch cycki dla transów.

#wyborcza #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Oto 4 wielkie kobiety nominowane w plebiscycie na superbohaterkę wysokich...

źródło: temp_file8474488347776265654

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 37
@Energiizer najbardziej mnie fascynuje nominowanie Kwaśniewskiej, która została nominowana za po prostu nie wiem... egzystencję? Jak miliony innych bezdzietnych kobiet. I nie broni bezdzietnych tylko broni przede wszystkim siebie, inne to przy okazji.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@? propaganda. Wa wazniejsze problemy na swiecie, ale oni maja #!$%@?. Kobiety przyczyniajace sie do lapania morderców, kobiety ktore cos przelomowego wynalazły - "#!$%@? z nimi".
  • Odpowiedz
najbardziej mnie fascynuje nominowanie Kwaśniewskiej


@WielkiNos: Przecież kobiety uwielbiają copium w postaci poklepaniu po plecach i nazywają to wielką pomocą xD

Wystarczy powiedzieć pogląd z jakim się zgadzają i być znanym to od razu SUPERBOHATERKA xD

Żeby być idolką kobiet dzisiaj to trzeba powiedzieć coś skrajnie głupiego czego julki chcą np. "Normalizujmy wsadzanie do ryja większej ilości #!$%@?ów niż frytek przez młode kobiety - nie ma w tym nic złego" i
  • Odpowiedz
  • 15
@WielkiNos nie chce mi się wierzyć że nie istnieją w polskim społeczeństwie kobiety z większymi osiągnięciami xddd już serio Roksana Węgiel bardziej zasługuje na nazwanie superbohaterką niż te 4 pizze xdd
  • Odpowiedz
najbardziej mnie fascynuje nominowanie Kwaśniewskiej


@WielkiNos: Wyjaśniam - jest psiapsiółką autorek tych nominacji i mogłaby się na tym plebiscycie trochę wypromować, a przecież nie zrobi czegoś ciekawego ani pożytecznego.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: przecież wybór tych czterech bab to jest jak nasranie na resztę xD. Jeżeli to mają być najbardziej wartościowe reprezentantki kobiet w Polsce, osoby z największymi osiągnięciami z ostatniego roku itd. to ja nie mam pytań.
  • Odpowiedz
@WielkiNos Zielona Granica i nasranie na Polaków? XD obejrzałem ten film i nic takiego nie widziałem, ale pewnie według Ciebie wtedy nie jestem prawdziwym Polakiem bo nie czuję się urażony filmem FABULARNYM ( tak, to nie jest dokument)
  • Odpowiedz