Wpis z mikrobloga

#nostalgia #film #seriale #kiedystobylo #gimbynieznajo

Cześć! Podzielcie się różnymi rzeczami, które ukształtowały wasze dzieciństwo i młodość
Szukam jakichś feelsów i nostalgii. Najlepiej dawajcie z różnych dziedzin.

Mi ma szybko przychodzi do głowy:
Sherlock Holmes z Jeremym Brettem
Hornblower
Liga Mistrzów w tygodniu
Hrabia Monte Christo
Mars Delight baton
Radio Paranormalium
Ed Edd Eddy
Morderstwa w Midsomer
Space Ghost Coast to Coast.
Gliniarz i Prokurator
Makrela z bułka do jedzenia
Chio Chips
Hyper kanał tv
I oczywiście Scooby Doo i pierwszy horror dla dzieci czyli Na wyspie Zombie!

Dawajcie pozytywne skrawki swojego dzieciństwa.
Jocqelt - #nostalgia #film #seriale #kiedystobylo #gimbynieznajo

Cześć! Podzielcie s...

źródło: 300px-Scooby_Doo_na_wyspie_zombie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 4
@ZAKAPIOREK: Dla mnie super śmieszne było kiedy ogarnąłem, że bajka Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster nazywa się tak od foster family. Czyli rodzina zastępcza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jocqelt: 1. Wiadomo, na początek leci stare Cartoon Netwoork a właściwie kreskówki na nim z wybitnymi produkcjami które mają dziś prawdopodobnie mniej więcej tyle samo lat co ja czyli jakieś 25'' 99 problems rocznik here. Ed, Ed & Eddy, Atomówki, Kryptonim Klan na Drzewie, Mroczne Przygody Billy'ego & Mandy, Johny Bravo, Labolatorium Dextera, Harcerz Lazlo, Dom Dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster, Krowa i Kurczak, Gwiezdne Wojny, Scooby Doo oraz te przerywniki
Cztero0404 - @Jocqelt: 1. Wiadomo, na początek leci stare Cartoon Netwoork a właściwi...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-03-05_202637_en.m.wikipedia.org

Pobierz
Cztero0404 - @Jocqelt: 1. Wiadomo, na początek leci stare Cartoon Netwoork a właściwi...
  • Odpowiedz
@Jocqelt: 2. Rozdział muzyka, ogólnie kiedyś poznawanie muzyki tudzież obcowanie z takową wyglądało znacznie inaczej jak ma to miejsce obecnie i podzieliłbym to w swoim życiu na dwa lub nawet trzy etapy za tego gówniarza przysłowiowego. Pierwszy to był taki gdzie słuchało się muzyki głównie z radia jadąc gdzieś autobusem mając tam kilka i coś wpadło ci w ucho akurat lecąc w radiu i zostało do dziś jak Dido White Flag,
Cztero0404 - @Jocqelt: 2. Rozdział muzyka, ogólnie kiedyś poznawanie muzyki tudzież o...
  • Odpowiedz
@Jocqelt: Rozdział 3, seriale. I tutaj prawilnie na rejon wjeżdża CSI Miami, CSI NY, Strażnik Teksasu, Cobra 11 Oddział Specjalny, Fala Zbrodni nawet, W11 z którego beka jest do tej pory a inne takie to Zaklinaczka Duchów o takiej babie co duchy przychodziły do niej swoje sprawy rozliczyć, zbuntowany anioł XDD kambio doro bo to zawsze o 6:00 rano leciało na Pulsie chyba i nic innego nie było, kiedyś też był
Cztero0404 - @Jocqelt: Rozdział 3, seriale. I tutaj prawilnie na rejon wjeżdża CSI Mi...
  • Odpowiedz
@Jocqelt: Jeśli chodzi o jedzenie to chyba największym giga chadem dzieciństwa była promocja lodów algida z legendarną piosenką w tle gdzie można lody było wygrać, poza tym wiadomo cheetos zielona cebulka, reklama lay's z ronaldinho
Cztero0404 - @Jocqelt: Jeśli chodzi o jedzenie to chyba największym giga chadem dziec...
  • Odpowiedz
  • 0
@BardzoDobrzeSieStalo: Coś w tym jest. Ale temu Na Wyspie Zombie dałbym szanse. Jest wspaniały. Super muzyka, urzekająca Luizjana, ekstra wyglądająca kreska. Bajka wygląda przepięknie. A u mnie za dzieciaka to był 1 film ze Scooby Doo i przełamanie konwencji.

W ogóle 3 filmy mi się podobają. Jeszcze: Duch Czarownicy i nowy - Legenda Miecza. Ten ostatni też mogę śmiało polecić. I fajny plot twist, który wnioskuję, może Ci się spodobać na
  • Odpowiedz