Wpis z mikrobloga

@wuwuzela1:
"Kiedy wynurzył się z cieni, jego postać, wypasiona i tłusta, ukazała się w całej okazałości. Nieznaczne wypukłości pod fałdami ciemnej szaty zdradzały, że cały ten tłuszcz dźwigają głównie przenośne dryfy nałożone jak uprząż na jego ciało. W rzeczywistości ważył ze dwieście standardowych kilogramów, ale jego stopy uniosłyby z tego nie więcej niż pięćdziesiąt"
@wuwuzela1: Ja mam troche mindfuck. BO pomiedzy ogladnieciem 1 i 2 odswiezylem se diune z 1984. I miesza mi sie obecna diuna 1 z tamta diuna. NIe przypomne se jak baron byl przedstawiany w obecnej 1.
NIe przypomne se jak baron byl przedstawiany w obecnej 1.


@gorzki99: Latał ale bez kulek, + miał kilkumetrową szatę przez co mozna by pomysleć, że ma ogon jak wąż a go nie miał. wklep w google Dune Lord Harkonnen
Latał ale bez kulek, + miał kilkumetrową szatę


@wuwuzela1: Co by niejako tlumaczylo:

Nieznaczne wypukłości pod fałdami ciemnej szaty zdradzały, że cały ten tłuszcz dźwigają głównie przenośne dryfy


W diunie z 1984 tez latal bez kulek ale za to z obszernym ubiorem :P. Wyglada na to ze nadinterpretacja rezysera :PP

BTW jak nie ogladales diuny z 1984 to polecam. Fakt ze trza przymknac oko na efekty bo wtedy byly inne czasy.