Wpis z mikrobloga

Słuchajcie niemiła sprawa. Sformatowany telefon, przywrócone ustawienia fabryczne i informacja, że ona nie pamięta loginu do google. Adres mailowy nie był przypisany do numeru telefonu, wszelkie kombinacje możliwe już sprawdzone. Do konta podpięta jest karta, schodzi co miesiąc opłata za google one, da się jakoś na tej podstawie ustalić ten adres?
#google #komputery #internet #kiciochpyta #webstuff #web
  • 16
  • Odpowiedz
@xtsdmod nigdy nie było logowania z komputera? Może coś jest zapisane w przeglądarce. Ja bym zapytał support jakie konto jest opłacane z danej karty i liczył na to, że go podają ale szansa jest znikoma.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: raczej nie było, to było konto tylko pod telefon. Eh #!$%@? mać, zdjęcia były zapisane, kopia danych z whatsappa, no ja #!$%@? (°°
  • Odpowiedz
@xtsdmod: niech se ameba umysłowa przypomni do kogo wysłała z telefonu maila i niech ten ktoś poda jej jej adres mailowy, powiedzmy że bedsisz miał 30% danych bo z hasłem może nie być już tak łatwo ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@cysiekw: nie było maili żadnych wysyłanych, jedyne co to wiadomo, że zostały jej udostępnione albumy w zdjęciach googla, ale te osoby nie mogą powiedzieć jaki to był mail, bo nie wiedzą, niby się nie wyświetla żadna taka opcja
  • Odpowiedz
  • 0
@budzy: beka jak #!$%@?, ktoś zakłada maila, loguje się na niego jeden raz, nie używa poczty, kopie zapasowe robią się automatycznie, a trzy lata później nie pamięta loginu, no mówię Ci Seba, śmiechawa w #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@xtsdmod

@cysiekw: nie było maili żadnych wysyłanych, jedyne co to wiadomo, że zostały jej udostępnione albumy w zdjęciach googla, ale te osoby nie mogą powiedzieć jaki to był mail, bo nie wiedzą, niby się nie wyświetla żadna taka opcja


Wyświetla się tylko imię i nazwisko, co powinno odpowiadać kontaktom https://contacts.google.com/ niech sprawdzą jaki adres jest tam widoczny
  • Odpowiedz
  • 0
@xtsdmod: zablokuj tę kartę której pobiera hajs i nie będzie już pobierać. Reszta, no cóż, jak się nie robi żadnych dodatkowych kroków zabezpieczeń i zapomina hasło na amen no to samemu jest się sobie winnym
  • Odpowiedz