Wpis z mikrobloga

Beka z androida motzno.

Aby działał trzeba umiejętnie zarządzać zegarem CPU, RAM, zajętością danych na karcie pamięci i tysiącem innych rzeczy. Bo przecież w każdej instrukcji użytkowania telefonu jest jasno napisane, że inaczej Andrut będzie nie do używania a każde odpalenie aplikacji będzie zajmowało bardzo dużo czasu.

I jeszcze zapomniałbym, że w instrukcji na ostatniej stronie jest napisane, że Andrut to nie system dla biedaków więc Janusze nie inwestujcie w Low & Mid-End.

Zapisy jak w konstytucji albo 10 przykazaniach używania Anduta - hellyeah.

Ja jestem Andrut Twój, który wyzwolił Cię z Symbiana, telefonów na Java i innych nie godnych systemów.

PS: Moja mama, brat, kolega i 99% społeczeństwa na pewno rozumie jak prawidłowo zarządzać swoim super wypaśnym telefonem z Andrutem. Hejt na #bojowkawindowsphone

TFU... Bo ten system działa sprawnie nawet na 512 Ram.

#android

#swiadkowieandroid

#hejtuje
O.....a - Beka z androida motzno. 



Aby działał trzeba umiejętnie zarządzać zegarem...

źródło: comment_l0sJVPP3s463sm9OfNUTouBJxuSowD2n.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@lollo: Wspominam dobrze w SGS'ie przetwornik dzwięku z Voodoo. Faktycznie jakość dzwięku rządzi nawet teraz.

Ale ile ja nazmieniałem romów, konwersji partycji systemowej na EXT4, modów i innych ficzerów aby tylko poprawić wydajność.

Najpierw Andrut 2.1, telefon zamulał tak, że szkoda gadać... Potem 2.2, dalej nie poprawiona wydajność, coś na 2.3.x zaczęło wreszcie działać... Potem nieoficjalny 4.0 i tym podobne badziewia... Wydajność nie wzrosła, a zmalała wg mnie...

Potem SGS2, SGS3,
  • Odpowiedz
  • 0
@krisip:

Może nie mam miliona apek jak co po niektórzy jednak trochę ich mam po instalowanych(pewnie część mógłbym spokojnie usunąć, jednak w niczym nie przeszkadzają więc siedzą)
  • Odpowiedz
@lollo: to ustaw sobie jeszcze 6 aktywnych widzetow z powiadomieniami na pulpicie z fb, ze wszystkich kontaktow, prognoza pogody, zdjecia przewijajace sie z galerii na pulpicie i jeszcze ze dwa i powiedz jak teraz;p
  • Odpowiedz
  • 0
@OdZeraDoMilionera:

Nie wiem jak się sprawował z Andkiem 2.x bo ja kupiłem używę już z rootowana z Andkiem z tego co pamiętam to 4.1.2 i on całkiem dobrze działał więc nie bawiłem się w zmienianie romu zwłaszcza, że nie miałem akurat wtedy zbyt wiele czasu. Później coś tam bawiłem się w wgrywanie romow a aktualnie lecę na wersji weekly andka 4.4.2. Nie posiadam windowsphone więc nie mogę porównywać wydajnosci. Jednak chyba
  • Odpowiedz
@krisip:

Nie używam fb, jak chce wiedzieć jaka jest pogoda to patrzę przez okno ew. jak idę przez miasto to czuję czy mi leje na łeb straszna ulewa czy grzeje w łeb słońce itp., a na cholerę mi przewijające się zdjęcia z galerii na pulpicie?
  • Odpowiedz
@lollo: czyli w tym memencie mówisz ze android ci nie laguje bo go nie używasz ;p Ja tez mam fantastyczny hiper sprzet komputerowy w domu bo mi sie tapeta pulpitu i notatnik szybko ladują w takim razie:)
  • Odpowiedz
@krisip:

Czyli ty zawsze jak otwierasz np. Autocada, PSa, czy jakieś IDE to w tle odpalasz przeglądarkę z 10 kartami z facebookiem, google+, youtubem, grami we flashu itp. dodatkowo jakiś film w tle puszczasz i jeszcze pewnie jeszcze z jakieś 2 inne programy.
  • Odpowiedz
@lollo: mniej więcej. I plynnego dzialania pod obciazeniem oczekuje od telefonu tez. Andrut wychodząc do launchera mając jedna apke w tle potrafi przyciąć. WP nie zna takiego czegoś jak przyciecie a bez problemowo moge sie przelanczac w nim między ciężkimi grami a mailem, smsami czy yt i www odpalonymi w tle jednocześnie. Żaden android tego nie dźwignie bez lagowania.
  • Odpowiedz
@krisip: Mnie w miarę płynnie przechodzi między mailem, smsami, operą, apką wykopu, kalendarzem, OfficeSuitem. Raczej nie gram w gry więc nie mogę się wypowiedzieć w kwestii jak chodzą u mnie na telefonie.
  • Odpowiedz
@krisip: Dla jednego dane słowo może oznaczać jedno a dla innej osoby może mieć inną wartość. A jak ostatnio zauważyłem to dość często używam tego słowa w odniesieniu do wielu rzeczy. A poza tym to trudno oczekiwać by telefon powstały jakieś 4 lata temu #!$%@?ł jak te które mają dopiero rok albo i mniej.
  • Odpowiedz