Wpis z mikrobloga

@Murasame: Niektórzy mają predyspozycje do grania w siatkę, niektórzy w kosza a inni w piłkę i nic z tym nie zrobisz. A teraz masz wszystkich dostosowywać do najsłabszej jednostki? Poroniony pomysł. Jeszcze to że na WFie ostatnim go wybierali i przez to ma problemy psychiczne XD no 100%, na pewno to.
W toku nauczania miałem WFy, które polegały na "macie tu piłke, pokopcie sobie" ale miałem też WFy w których nasz
@Murasame: Można jeszcze dodać zaliczenia z ćwiczeń, których nigdy wcześniej się nie trenowało, jak rzut piłką tenisową na odległość czy sprinty. Zajebista sprawa - nigdy nie rzucałem piłką, genetycznie byłem z tych mniejszych osób, nikt mi nie pokazał prawidłowej techniki, ale masz rzucaj, bo potem wszyscy się porównamy, kto jest najlepszy, a kto najgorszy z klasy i damy odpowiednie oceny.
@Faiko: co ci da patrzenie jak inni grają jesli nie kontrolujesz piłki i leci gdziekolwiek tylko nie tam gdzie chcesz XD a uprzedzając, że mogłem kopać do skutku pod blokiem odpowiem, że po #!$%@? jak nie lubie tego sportu