Wpis z mikrobloga

Apropo tego co Pasut powiedział o depresji to ma racje.
Większość tych zdepresjonowanych jest sama sobie winna. Dla nich depresja to wymówka. Rzadko kiedy takie osoby dbają o higienę psychiczną. Tkwią w toksycznych środowiskach które muszą ciągle sę wywyższać. Dodatkowo łykają antydepresanty i zapijają to alkoholem i koksem. Zdecydowana większość osób właśnie prowadzi ten styl życia. By mieć "fejm" nawet w lokalnych społecznościach często robią rzeczy które są w dłuższej mierze destrukcyjne psychicznie. A że w życiu młodych ludzi teraz się odsuwa każdy problem to wtedy większe problemy od razu łamią tą psychikę.

Zobaczcie jak to wygląda na wykopie. Przecież tutaj ludzie to aż się chwalą że biorą leki na depresje. Często na tych samych kontach można znaleźć kombinacje leków które dadzą im ulżyć. Dzisiejszy świat tak #!$%@? że dzieci nie nadążają. Dodatkowo mimo wszechobecnej tolerancji nie ma miejsce na odstawianie od grupy.

Rodzice zamiast skupić się na wykształcaniu w dzieciach własnego ja, pędzą w życiu by dogonić matki z tiktoka czy instagrama.

Reasumując bo #!$%@?ę jak potłuczony: Zamiast się leczyć i dalej tkwić w środowisku które was niszczy to zadbajcie o siebie i poszukajcie miejsca gdzie nie czujecie presji i "depresja" ustąpi.

PS:. Pasut to zjeb

#famemma
Marek_Kodrat - Apropo tego co Pasut powiedział o depresji to ma racje. 
Większość tyc...

źródło: edb406fc6940f908f9f7173b18df3d073e44ffee2803c38a80a85123e339a3a1

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: przeciez on sam byl na dnie po tym jak abstra umarło i #!$%@? sie w dragi. potem probowal sie uleczyć związkiem, chwile wyszedł na prostą, teraz znowu się stacza w dragach. Ten typ tkwi w depresji i problemach psychicznych od lat, tylko próbuje to zdusić kokainą i #!$%@?. Podejrzewam że w ciągu roku - dwoch znowu bedziemy mieli okazje zobaczyć smutnego pasuta któremu wali się życie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dingik: No właśnie, to tylko potwierdza to co napisałem. Chwilę ustabilizował życie to nagle zaczeło się układać. Teraz znów dół bo nie dał rady wytrzymać. On sam to widzi że tonie przez swoje życie
  • Odpowiedz
  • 1
@christian-huygens: Ale badania na co? Że presja otoczenia niszczy psychikę? Że alkohol to depresant? Że spełnianie ciągle czyichs oczekiwac i bieg to prosta droga do wypalenia? Że człowiek potrzebuje wyciszenia od tych wszystkich czynników z otoczenia?
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: Gościu, ja cię pytam o źródło danych wskazujące na potwierdzenie twoich słów o większości. Jakieś dowody anegdotyczne oparte o twoje projekcje mnie nie interesują. Za chwilę jeszcze można lek "idź pobiegaj" zaproponujesz.

Z zaburzeniami psychicznymi to ty chyba na wykopie i redditcie miałeś do czynienia.

A kto am za Ciebie wybrać środowisko


Powinieneś zostać misjonarzem w Afryce.
  • Odpowiedz
  • 0
@christian-huygens: Znalazł się Pan kto uważa że ludzie naprawdę nie mają sami na siebie wpływu i wytłumaczenie taka/taki jestem jest wystarczające. A tak, jestes fanem ozdóbki który właśnie zniszczył sobie psychę dragami, prawdziwy mesjasz.
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: wystarczy wejść na tag przegryw. Tam nikt nie chce zmienić swojego życia, jedynie co robią to się użalają i klepią po plecach. A jak napiszesz im, żeby zaczęli coś robić to zaczną wyzywać, że nic się nie da zrobić bo 179 i polki na nich uwagi nie zwracają xD
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: On w tym wywiadzie niektóre rzeczy mówi na prawdę sensownie jednak większość bzdur. Troche mi szkoda tego typa. Ktoś go musiał potężnie skrzywdzić i wydaje mi się że on ma w sobie jakąś nienawiść do kobiet i dlatego segreguje je jak popadnie. Laski nie są święte i też wiele racji on ma jednak nie pakujmy wszystkich do jednego wora. On próbuje swoje problemy zakryć narkotykami, alkoholem i już kolejny raz
  • Odpowiedz
  • 0
@loty-luju: Poszukaj jego filmików z czasów jak był z Wiktorią i jak był w miarę trzeźwy. Widać że inteligentny facet ale porwał go balet i już nie odda. Zastanawia mnie dlaczego jego tak chwyciło a 2 z abstra nie. Chyba się nie dowiemy.
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat no tak, prosić o pomoc. Typowe w opiekuńczym kraju xD błagać na kolanach w kościele i wiecznie w życiu prosić, szukać pomocy. To weszło w krew i widać jakie młode pokolenie jest pełne zwykłych ciot xd
Jak ja miałem problem w życiu to go po prostu "rozchodzilem" i nie wmawiałem sobie chorób, nie stałem w kolejce tamując ruch naprawdę chorym. Nie szukałem w internecie co mi może być i sam nie
  • Odpowiedz
  • 0
@TurboEgo: Znaczy chodziło mi bardziej w sytuacji w której zachorujesz, i np. zamieszkasz z rodzicami na czas rekonwalescencji. Przecież nie ma w tym nic złego że skorzystasz z ich pomocy jesli masz taką możliwość. Nie musisz sam się z tym męczyć. Nie mówię tu o każdej #!$%@?.
  • Odpowiedz