Wpis z mikrobloga

#duchytezsrajo

Taki tag dalem, bo ten duch, ktorego wczoraj widzialem, wchodzil mi do lazienki - wygladal jak duch wysokiego szczuplego mezczyzny.

Tak czy owak to jest zly duch, bo mnie nie moze ruszyc (bo to ja jestem tutaj po to, zeby go ruszyc i takie syfy posprzatac na swiecie) - ale atakowal mojego syna i jak rozumiem, spowodowal niego goraczke i wymioty.

Czyli to jest wlasnie to, tutaj na ziemi trzeba zrobic porzadek raz na zawsze, nie ma juz odwrotu, od poacztku to mialo tak byc.

Tesknie tez za czasem, kiedy zjawy i duchy (rowniez takie falszywie swietliste, nie jak moi z kosmosu na niebie) mi sie krecily blisko mnie - teraz bym je lapal za rece i de, ale juz nie chca sie tak objawiac, tylko wlasnie przemknie taki jeden i z lazienki na mnie wyglada.

No nic, moze niedlugo cos sie zmieni.

Chcialem tez ducha prosic o to, zeby mojego tate porzadnie w glowie klepnal czy w ramie, bo mnie wkur
a, jak moj tata jest niedowiarkiem - chcialbym dostarczyc mu dowod pewnych ciekawych rzeczy.

Jak bede w Wieluniu znowu u niego, to te duchy, co beda, poprosze przy nim (tacie) o klepniecie go w glowe, to go moze przekona, he he he he :)

Sebastian ze Zdunskiej Woli
  • Odpowiedz