Wpis z mikrobloga

@wyjatkowy_szmaciarz: nie wierzę że to ty ale jeśli to stary z takim wzrostem ryjem i muskulaturą jedź do jakiś azjatyckich krajów w chinach będą ci płacili za samą obecność żeby mieć białego bo masz aparycję a azjatki same będą ci wskakiwać na kutasa. Poważnie piszę bierz kredyt p-----l spłatę nie wracaj i jedź do chinoli, nawet nie do chinoli, tajwan korea japonia będzie to samo potraktuj to jako dobrą radę
  • Odpowiedz
@Uuroboros: To ja... Jakim wzrostem? Ja karzełek 182cm tylko, dlateog musze nosić wkładkki do butów +2-3cm i podeszwa, więc mam jakieś 184-185cm, tyle co byle gimbus teraz. Nie mam muskulatury już, bo nie ćwicze ponad półtorka roku, bo nie mam kasy na dietę i teścia, a chętnie bym wrócił do treningu. Ehhh.

jedź do jakiś azjatyckich krajów


@Uuroboros: Chętnie, ale na to trzeba mieć kasę, a ja śmieć,
  • Odpowiedz
Leczę się psychiatrycznie od 2018, bez skutku na razie.


@wyjatkowy_szmaciarz: Cumplu, dzieje się tak dlatego, że to nie jest leczenie, tabletki które ci przepisują mają tylko niwelować objawy, żeby cokolwiek zmienić musisz pracować nad ich przyczynami.

BTW: Bardzo przystojny z ciebie kawaler
  • Odpowiedz
@Larsberg: ja jestem brzydzy od opa mam tylko kilka ładniejszych cech. I baby same przychodzą i probopunja związki xD. Na tinnderze nic nie robiłem to miałem 7 spotkań w tygodniu.
  • Odpowiedz