Wpis z mikrobloga

Jak ułożyć sobie życie po 28 r.z. jako różowa?
Mój chłop jest serio lewy do wszystkiego, więc na niego nie mam co liczyć. Jest dobry, empatyczny, pracowity, ale to wszystko. Nie chce z nim zrywać, ale nie mam co liczyć że zapewni mi bezpieczeństwo.

Mieszkania nie mamy, samochodu nie mamy, w sumie nic poza sobą nie mamy.

Ja z kolei chyba podjęłam zła decyzje zycia jeżeli chodzi o pracę.

Pracowałam w korpo 5 lat za ok 5k netto. Ciepła posadka ale nudna i wypaliłam się.
Poszłam na stylistkę paznokci I teraz jebię w januszexach za 4k. W zależności od miesiąca, ale póki co największą moja wypłata to było 5800 ale częściej 4500... praca popołudniami i w soboty więc życia 0, cierpi też na tym związek.

W dodatku praca jest ciężka- klientki są różne, plecy mnie bolą po pracy, zaczynam mieć problemy z łokciami dłońmi i nadgarstkami. Mam ciągły katar od pyłu...

Twarz już nie ta. Widzę starzenie się. Dziecka nie ma u nie będzie bo nawet warunków nie ma. Tak naprawdę w tej branży trzeba mieć bogatych chłopów żeby mówić o jakimś życiu na poziomie....

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #pracbaza #praca
  • 19
  • Odpowiedz
@Kanarynka: ale w zasadzie co chcesz najbardziej zmienić, bo to nie wybrzmiało z Twojego postu? Wszystkiego na raz nie zmienisz, ale na pociesznie - tak właśnie wygląda życie wielu z nas ;)
  • Odpowiedz
@Kanarynka: przecież nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to ty była bogatą babą i żeby chłop sobie żył w spokoju na poziomie jak to nazwałaś.

Dlaczego to zawsze facet musi orać ponad własne możliwości, żeby zadowolić księżniczkę? Ryzykuj, otwieraj działalność i rób te swoje paznokcie bez dzielenia się marżą z panem Januszem.
  • Odpowiedz
  • 0
@came_a_lot: kupić mieszkanie, zalozyc rodzinę, mieć czas na życie a nie zapierdziel, moc zainwestować w medycynę estetyczna żeby jakoś wyglądać

@kimunyest95 na swoim w paznokciach też się sporo nie wyciągnie
Może z 10k. Ja bym chciala ale mój królewicz ma z tym problem. Udało mi się go namówić na przyjmowanie kilku klientek miesięcznie w domu.

@thorgoth jak wyżej

@chlodna_kalkulacja kocham chce byc z nim, poza tym jest jedynym któremu chyba na
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Weź się do ćwiczeń a nie do medycyny estetycznej, a po drugie zrozum że teraz to nie takie hop siup założyć rodzinę, tylko codzienny zapieprz na kredyt przez 30 lat, jeżeli oboje nie macie jakiś 200k zł od rodziców dodatkowych na zakup mieszkania, to nie licz na cuda, tylko zaakceptuj nową rzeczywistość, bo niestety taka nadchodzi :) Jeżeli oboje nie zarabiacie po 10k to niestety lipa, albo mieszkanie z teściami
  • Odpowiedz
  • 0
@Kanarynka powiem ci że tak wygląda życie większości z nas w nowej rzeczywistości to co prezentuje się w internecie czy ktoś tu postuje to albo bujdy albo nieliczni co im się udało , bo od zera bardzo ciężko jest dojść to tz. Bogactwa bo tak mieszkanie to już dobro luksusowe i samochód nowy powoli też. Bez sukcesji , bardzo dobrego wykształcenia ( prawnik , lekarz) nie dasz rady tego osiągnąć , własny
  • Odpowiedz
@Kanarynka: 28 lat masz i chcesz się ciąć, bo staro wyglądasz? O #!$%@? złoty...ale mniejsza z tym, co kto lubi.

mieć czas na życie a nie zapierdziel

Coś za coś, albo hajs albo czas, szanse na robotę gdzie kosisz kapuchę i masz pełno czasu to głównie w filmach i na wykopie w opowieściach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kocham chce byc z nim, poza tym jest jedynym któremu
  • Odpowiedz
To działa w ten sposób, dajesz chłopu swoją energię, on się rozwija, wtedy Ty masz życie takie, jakie chcesz.
Najwidoczniej wybrałaś złego chłopa. Pozostanie w opcji z rozsądku, nie jest dobrym pomysłem, bo znowu za pięć lat napiszesz, iż podjęłaś złą decyzję w sprawie wyboru chłopa. I tak się będzie to w kółko kręciło.
Tutaj masz najkrótszy poradnik układania sobie życia dla różowych, jaki udało mi się znaleźć: od 0:45 do 1:43
  • Odpowiedz
  • 0
@Inemoroni67: ćwiczenia mi na twarz nie pomogą xD
Mamy kilku znajomych, którzy ogarnęli kupno mieszkania beż pomocy rodziców.

@Korowiov nie chce sie ciąć tylko ostrzyknąc....
Chłop pracuje w IT.... Ale ofc wybrał sobie taką działkę, która jest słabo opłacana i właściwie juz wypiera ją AI. Chcę się przebranżowić na AI, uczy się codziennie, ale bez żadnych efektów.

Nie chce żebym szła na swoje, bo 1. To ryzyko. A chcemy kupić mieszkanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@olokynsims: No staram się go wspierać, przejęłam większość obowiązków domowych, ale on nadal nic. Teraz już za późno na zmianę na bogatszego chłopa, bo nie dość że 28 lat to są młodsze, twarz już nie ta, urody w sumie nigdy nie miałam....
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Jak nie macie na wkład teraz, to z tych oszczędności i tak go w przyszłości raczej nie zbudujecie ¯\(ツ)/¯ Tak że albo ryzykujecie i otwierasz własny biznes albo się kisicie w dziwnej atmosferze, gadaj z chłopem, bo mam wrażenie, że on myśli że jest „w pytę” tak jak jest teraz.
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Ale ja nic nie pisałem o zmianie na bogatszego chłopa, tylko bardziej chodzi mi o to, że Ty dajesz swój wkład żeby on mógł się rozwinąć. Tylko energia musi do niego płynąć, żeby się obudził.
Nie pisz o młodszych, bo na młodsze głupie laski to lecą tylko narcyzi, którzy chcą je manipulować, a nie chłopy, które szukają normalnego zdrowego poważnego związku.
Z wyglądem jak wyżej, to jest bez znaczenia jeśli
  • Odpowiedz