Wpis z mikrobloga

szukam mieszkania w piasecznie do 800k i jest dramat bo nie ma nic sensownego, wtorny od 12k metr, miasto poza bliskoscia do stolicy nie ma zadnych zalet a przynajmniej ich nie znajduje, jedna glowna droga dojazdowa do stolicy wiecznie zakorkowana. Dzwonilem wczoraj do dewelopera odnosnie mieszkania w Jozefoslawie, kawalek za piasecznem - od 12.5 do 13.5k za metr w zaleznosci od metrazu, miejsce postojowe dodatkowo platne itd. Kto to kupuje? Obydwa miasta przypominaja mi Stargard Szczecinski, to miasto oferuje tylko sypialnie i dojazd do szczecina ale w stargardzie cena za m2 6-7k to jest max, czy to sie kiedys skonczy?
#nieruchomosci
  • 14
@mlodyprezes: Dało sie w Pruszkowie po 10k/m kupić (u mnie październik), teraz tez sie da ale trzeba w wieksze metraże celować (60m i powyżej), pierwotny. Co do pruszkowa do dodam ze SKM i WKD to mega plus jak ktoś regularnie do wwa dojeżdza, reszta miasta raczej typowa powiatówka miejscami dosyc zaniedbana
@mlodyprezes: Kolega od Strusia kupował jakoś na przełomie roku. O ile dobrze pamiętam to za 62m czy coś takiego 10k z hakiem za metr. Z tego co widziałem to na otodom raczej nie mają ogłoszeń wiec warto zadzwonić. Jak pytałem o takie 52m to chcieli już wiecej (11500 za metr). To jest inwestycja na Staszica 3