Wpis z mikrobloga

Obecnie jestem na drugim roku magisterki. Od tego roku mamy nową dziewczynę na roku... Sama się mi przedstawiła 1 dnia... Tak się stało, że wylądowała w naszej większej grupie co robimy razem projekty...
I teraz non stop siada koło mnie na zajęciach, a dziś sama zaproponowała robienie razem projektu zaliczeniowego...

Co tu sie odjaniepawla?

Szkoda, że jestem upośledzony i potrafię gadać tylko o uczelni. Nie umiem zejść na tematy prywatne. Introwertyzm ty kórfo!

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #studbaza #podrywajzwykopem #zwiazki #fobiaspoleczna
BlackpillRAW - Obecnie jestem na drugim roku magisterki. Od tego roku mamy nową dziew...

źródło: gig

Pobierz
  • 41
@BlackpillRAW: może coś chcieć więcej, a moze tylko zauwazyla, że jako introwertyk będziesz najłatwiejszym celem do urobienia na frajera orbitera od robienia za nia roboty w projekcie grupowym. Najlepiej wybadac teren poprzez zaproszenie jej gdzieś poza zajęciami, porozmawiaj na tematy ogolne, zobacz czy unika kontaktu fizycznego i te inne PUA porady. Jak pojdzie z toba na kawe, polozy miedzy wami torebke i kurtke, gadac bedzie tylko o uczelni to już wiesz