Wpis z mikrobloga

Obecnie jestem na drugim roku magisterki. Od tego roku mamy nową dziewczynę na roku... Sama się mi przedstawiła 1 dnia... Tak się stało, że wylądowała w naszej większej grupie co robimy razem projekty...
I teraz non stop siada koło mnie na zajęciach, a dziś sama zaproponowała robienie razem projektu zaliczeniowego...

Co tu sie odjaniepawla?

Szkoda, że jestem upośledzony i potrafię gadać tylko o uczelni. Nie umiem zejść na tematy prywatne. Introwertyzm ty kórfo!

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #studbaza #podrywajzwykopem #zwiazki #fobiaspoleczna
BlackpillRAW - Obecnie jestem na drugim roku magisterki. Od tego roku mamy nową dziew...

źródło: gig

Pobierz
  • 41
@BlackpillRAW: one tak robią w nadziei na to, że ktoś będzie za nich robił zadania na uczelni ew. w nich pomagał. Niech cię to nie zniechęca, to idealna okazja, żeby potrenować socjalne interakcje. Jak coś #!$%@? to nie ma żadnego problemu, bo znajomości i tak nie zerwie. W końcu ktoś musi pomagać, a szukanie nowego kolegi to dużo roboty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackpillRAW: jak będziesz z nią gadać tylko na suche tematy, tematy zajęć to wkrótce się jej znudzisz i będzie Cię traktować jako tylko kolegę od zajęć i wrzuci w "friendzone" z którego już będzie ciężko wyjść. Żeby do tego nie doszło musisz zmienić już teraz grunt na bardziej spicy. Zacząć z nią tak zwane "mokre" tematy, rozbudzić dziewczynie wyobraźnie. Następnie po prostu ją poderwać. Jak to się robi?
Otóż zacznij najpierw
@BlackpillRAW: Pamiętam wiele lat temu był taki poradnik o takim nastawieniu na pewnym polskim chanie, padał tam zwrot "forsuj dotyk", był też w nim jeden przykład z tych co opisałem wyżej. Jak ktoś kojarzy i ma kopię byłbym wdzięczny na priv. Pamiętam go bo dość dobrze, bo szedłem tym samym torem a po trafieniu na tamten tekst tego gościa z chana, dużo się zmieniło