Wpis z mikrobloga

byłem wczoraj z siostrą i szwagrem na mieście, kino, jedzenie, a na koniec poszliśmy się napić kilka szotów. Moja siostra jest ode mnie starsza o 17 lat, więc jest już starszą kobietą po 40. Siedzimy przy barze w kolejności
szwagier | ja | siostra
czekamy na wolnego barmana, w międzyczasie podszedł jakiś starszy koleś, po prawej od mojej siostry, żeby coś zamówić i korzystając z chwili, ciśnie bajere, bo nie miał pojęcia, że jej mąż jest kawałek dalej. Koniec końców, z racji tego, iż miał urodziny, to postawił jej drina i sobie poszedł. Puenta jest taka, że skoro moja siostra, zamężna, po 40, podczas krótkiego wyjścia na miasto ma stawiane w barze przez obcych typów, to co się musi dziać na poziomie wolnych #p0lka. W sumie to przypomniało mi się, jak moja była opowiadała, że jej koleżanka chciała ją wyrwać na miasto, a ona, że nie ma kasy żeby wyjść, a ta do niej z pełną powagą: oj dawaj, znajdziemy jakichś frajerów, co będą nam stawiać xDDDD. Ja osobiście, nigdy nie stawiałem obcym laskom drinów, nie przypominam sobie.

#blackpill #redpill #zwiazki
  • 16
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg wszystko zależy od aparycji. Kobiety po 40 w dużej mierze wyglądają młodo, są zadbane, dobrze ubrane - nie wiem skąd w ludziach na wykopie przekonanie że czterdziestolatka to jest już babcia - a przecież nikt nie ma na czole napisane ile ma lat. Oczywiście mało prawdopodobne żeby 40 latkę pomylić z 20 latką, ale życie realne to nie Wykop - w realnym świecie dojrzali faceci nie są skupieni na podrywaniu nastolatek,
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Przecież obecnie całe hordy cycków płacą edziwkom za kilka miłych wiadomości i zdjęć. Ostatnio jakiś anonim chwalił chodzenie na masaże erotyczne w cenie zwykłej divy bo w zamian dostajesz towarzystwo ładnej dziewczyny która jest dla ciebie miła xD P0lskie cucki jak bezpańskie psy błagają o choć gram zainteresowania i aprobaty od płci przeciwnej.
  • Odpowiedz
@Alzena: masz trochę racji z tym pomyleniem przy słabym świetle w pełnym makijażu, fryzurce i stroju wyjściowym- plus oczywiście nie może być większej nadwagi. Magia i czar pryska przy lepszym świetle. xD
  • Odpowiedz
Kobiety po 40 w dużej mierze wyglądają młodo, są zadbane, dobrze ubrane


@Alzena: To zależy. Ja jakoś tych wyglądających młodo nie widzę. Fakt część z nich dba o siebie i potrafi się ubrać ale to nie jest obrazek na ścianę tylko człowiek od którego oczekujesz jakiejś interakcji która nie zalatuje desperacją a to moment w którym faceci zaczynają się czuć jak 20-latka do której startują wygłodniałe chopy. Pytanie czego się tak
  • Odpowiedz
@Mirrabolo wszystko „zależy”. Czy 40 letni facet celujący w spotkania z nastolatkami myśli o tym, żeby stworzyć z którąś z nich głęboki, dojrzały związek? Oczywiście że nie, kierują nim zupełnie inne pobudki.
  • Odpowiedz