Wpis z mikrobloga

Słownik p0lko - polski
Męski - co najmniej 185 cm wzrostu, umięśniony.

Lekki zarys mięśni - sylwetka jak u Cristiano Ronaldo

Zaradny - ma mieszkanie po starych, samochód i pracę co najmniej 15 k netto miesięcznie

Nie szukam ons - wybawiłam się już na wielu bhutazach, więc średniacy mnie nie interesują. Oczywiście dla czada oddam się cała bez mrugnięcia okiem.

Jestem po przejściach - mam trójkę kaszojadow, każde z innym mężczyzną i żaden z nich nie płaci alimentów.

Szukam stałej relacji - Szukam betabankomatu do utrzymywania mnie jak i moich bombelkuw. (Nie dotyczy Czadów).

Uwielbiam czytać książki - jakieś romansidła i gównoksiazki typu 50 twarzy Greya XDDDDD

Uwielbiam podróżować - nigdy w życiu nie wydałam ani grosza na podróże, wszędzie gdzie byłam na wycieczkach to dzięki moim sponsorom- Oskarkom lub Beciakom. Raz byłam na wakacjach w Katarze, gdzie jadłam wiadomo co za kasę arabskich szejków.

Nie piszę pierwsza - (nie dotyczy Czadów)

Jeśli już dałeś like, to napisz - p0lka zdaje sobie sprawę z upływającego terminu przydatności jej ciała i zaczyna usilnie szukać chociaż jakiegoś Mirka 5/10, bo 500+ i zasiłki z mopsu nie wystarczają już na cotygodniowe robienie hybryd u paznokci i Winstony niebieskie. Przydałby się jakiś beciak.

Mam chłopaka, a tu na Tinderze szukam jedynie przyjaciół - Złapałam normika, ale on jest jakiś taki nudny. Ja potrzebuję się wyszaleć w życiu. Szukam CZADA albo jakiegoś bogatego Oskarka.

#przegryw #p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
12lat25cm - Słownik p0lko - polski
Męski - co najmniej 185 cm wzrostu, umięśniony.

L...

źródło: comment_1642526656YTcXo2nwX1aQFS75LpRNhq

Pobierz
  • 9