Wpis z mikrobloga

@Oskariat:

po pierwsze bo najwidoczniej nie umiesz czytać, nie napisałem nigdzie że jest nieomylny ;)

po drugie w świecie IT nie ma bardziej doświadczonego i może nawet inteligentnego CEO, to jest dosłownie ostatni CEO którego można nazwać idiotą, nvidia przez 30 lat jego rządów wielokrotnie wybierała dobrą ścieżkę

po trzecie nie wgłębiałem się w ten cytat, ale wygląda na to, że go nie zrozumiałeś, "jesteśmy na skraju" w kwestii cywilizacji to
@Krol_Karo: twoja inteligencja jest poniżej przeciętnej i nie wiesz o czym mówisz.

@Oskariat: to co piszesz jest niedorzeczne.

Czy jak powiem Ci, że jesteśmy na skraju przełomu i AI zastąpi większość ludzkich prac, to myślisz że chodzi mi o następny poniedziałek? lol.

Według Ciebie w 2021 istniał metaświat do którego on się odnosił? lol.

Jest w ogóle teraz jakiś NFT w jakimkolwiek metaświecie? Bo szczerze mówiąc nie słyszałem, a najwidoczniej
@Oskariat: znalazłem pełniejszy cytat niż Twój nagłówek i jest DOKŁADNIE tak jak mówiłem... ale co się nawymądrzałeś to Twoje ( )

“There will be AR versions, where the art that you have is a digital art. You own it using NFT. You’ll display that beautiful art, that’s one of a kind, and it’s completely digital. You’ll have our glasses on or your phone. You can see