Wpis z mikrobloga

Łukasz Schreiber rozstał się z drugą żoną i rozbił drugą rodzinę bo z każdą z żon miał po jednym dziecku. Prawdziwy wzór pisowca konserwatysty. Jak się czujecie pisiory z tym, że wasi Panowie mogą ochoczo #!$%@?ć zasady, które rzekomo wyznają i których wymagają od was?

Panie polaczku rozwód z uciążliwym partnerem jest dla zarządu dla Pana mamy wytrwałość i wierność małżeńską zgodną z katechizmem kościoła katolickiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #sejm #bekazpisu #bekazprawactwa #bekazprawakow #neuropa
Azorek77 - Łukasz Schreiber rozstał się z drugą żoną i rozbił drugą rodzinę bo z każd...

źródło: VMqXx_efRc2_OJWOj2Ox_w_r

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Azorek77: CO? XD

Czekaj, czekaj. Czy dla Ciebie to nie była normalna decyzja wobec cyrków i upokorzeń, które musi znosić od żony? Laska ewidentnie wybiła się na jego nazwisku i marzyła o byciu influencerką i atencji. Według mnie całkowicie zrozumiała decyzja. Typiara ma nie po kolei w głowie, a jaka była na początku i prywatnie, tego nikt nie wie. Może od początku miała plan na tę grę.

Ja mu współczuję. I
  • Odpowiedz
  • 42
@Kopyto96: No to co? Przykładny katolik jest z małżonkiem na dobre i na złe. A tymczasem to już jego drugie rozwalone małżeństwo - widać nie traktuje tego z dozą wytrzymałości oraz wierności a sam się na takie wartości powołuje
  • Odpowiedz
@Azorek77 to przecież była wyjątkowa sytuacja, a kościelne stwierdzenie nieważności nie nastąpiło z powodu kasy i bycia posłem zaprzyjaźnionej partii, a na podstawie tylko i wyłącznie przesłanek z prawa kanonicznego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czy dla Ciebie to nie była normalna decyzja wobec cyrków i upokorzeń, które musi znosić od żony?


@Kopyto96: No tak samo jak odejście żony od męża-lenia czy męża-nieudacznika, ale to prawica drze japkę że trzeba zakazać rozwodów.
  • Odpowiedz
@Azorek77: Ewidentnie wybrał sobie żonę, bo ładna (ja wiem, kontrowersyjna teza), a ona bo gość miał kasę i wpływy (bo chyba nie dlatego że ładny był). To się musiało tak skończyć.
  • Odpowiedz
to przecież była wyjątkowa sytuacja, a kościelne stwierdzenie nieważności nie nastąpiło z powodu kasy i bycia posłem zaprzyjaźnionej partii, a na podstawie tylko i wyłącznie przesłanek z prawa kanonicznego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@galicjanin: Akurat przy Mariannie rozgrzeszyłbym każdego biskupa za unieważnienie tego cyrku.
  • Odpowiedz
@Azorek77: Nie popieram, ale rozumiem.
Typ miał żonę, która robiła z siebie pośmiewisko na jakiś pato-galach dla półgłówków.
Sam osobiście chyba bym nie wytrzymał, jakby żona robiła taki wstyd, a co dopiero jakbym był politykiem.
  • Odpowiedz