Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Catmmando

Wiedziałem, że jakiś cymbał będzie musiał coś w tym stylu napisać.

@NieBojeSieMinusow

To przyjaciel i gadamy o różnych prywatnych rzeczach, tak bliscy przyjaciele robią. Nie wiem czy kogoś znasz np. z depresja ale tacy ludzie też potrzebują wsparcia przyjaciół i pogadać o mało wygodnych sprawach…

@programista15cm

No właśnie tak myślałem. Nie pytam bo chce mu #!$%@? tylko uspokoić. Zresztą, aż się zastanawiam jak w ogóle moderacja
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Odpowiedź prawnika.

1. Cyber seks z osobą w wieku 15-18 r. życia = zero problemów (mówimy o samej warstwie wymiany pikantnych wiadomości - bez zdjęć/video itd.).
2. Jeśli kolega wysyłał swojego benka itd. osobie w wieku 15-18 r. życia - za zgodą tej osoby = zero problemów
3. Jeśli kolega uzyskał dostęp do nudesów osoby w wieku 15-18 (nie musiał ich zapisywać na kompie, wystarczy, że pojawiły się
  • Odpowiedz
Portalu 6obcy i zauważyłem w regulaminie, że mają wszystkie logi i w sumie moderatorzy przeglądają wiadomości i za nieopowiednienie treści do nieletnich zgłaszają na policję.


@mirko_anonim: ku...a mać, po pierwsze nie ma czegoś takiego jak ''cyberseks'' #przegryw po drugie srają a nie zgłaszają na policje, 6obcy to przestrzeń w internecie która prawdopodobnie postawiona jest na jakimś zagranicznym serwerze i można (na telefonie) zobaczyć tam scam reklamy kasyn na przykład takie jak
  • Odpowiedz
Mu nie chodziło o młode, nie szukał celowo poniżej 18 po prostu ciężko tam kobietę znaleźć do pisania a i tak nie wiadomo czy w ogóle to była prawdziwa kobieta, bo każdy tam może podać dowolną płeć i wiek.


@mirko_anonim: Nie do pisania tylko po prostu konia sobie chciałeś zwalić i przestań się oszukiwać
  • Odpowiedz