Wpis z mikrobloga

Witajcie miłośnicy modelarstwa, entuzjaści Warhammera 40K i wszyscy, którzy uwielbiają malarskie przygody! 🎨🚀

Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić Wam moje najnowsze dzieło malarskie. Chciałbym Wam zaprezentować figurkę Harlequin Solitaire, tajemniczego i nieuchwytnego wojownika z uniwersum Warhammer 40K.

Harlequin Solitaire to postać otoczona tajemnicą, której zadaniem jest odgrywanie roli upadłego boga Slaanesha w kosmicznych dramatach. Jego kostium jest tak samo kolorowy, jak i śmiertelnie niebezpieczny. Ta enigmatyczna istota przemyka przez pole bitwy z gracją i szybkością, która jest równie oszałamiająca, co śmiercionośna. Solitaire jest mistrzem w swojej dziedzinie, potrafiącym w pojedynkę zmienić losy konfliktu, a jego obecność na polu bitwy jest zawsze zapowiedzią nadchodzącego chaosu.

Malowanie Harlequin Solitaire było dla mnie wyjątkowym wyzwaniem. Użyłem odcieni żywych kolorów, takich jak turkus, róż, fiolet i złoto, aby oddać jego ekstrawagancki i teatralny charakter. Każdy szczegół jego kostiumu został starannie dopracowany, by podkreślić jego mistyczną i nieprzewidywalną naturę.

Pełną galerię zdjęć Harlequin Solitaire, jak zawsze, znajdziecie na mojej stronie:

https://noocnikpaints.com/wh40k-harlequin-solitaire-prezentacja/

Zapraszam Was również do śledzenia mojego profilu na Instagramie, gdzie prezentuję moje najnowsze prace:

https://instagram.com/noocnikpaints/

Serdecznie pozdrawiam i życzę Wam inspirującego weekendu! 😄

#harlequinsolitaire #warhammer40k #wh40k #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #noocnikpaints
noocnikpaints - Witajcie miłośnicy modelarstwa, entuzjaści Warhammera 40K i wszyscy, ...

źródło: 1677594468525-01

Pobierz
  • 10
@Panzerhund: Dzięki :) Miało być coś innego niż oficjalne malowanie GW, ale nadal w klimatach morderczych mimów z kosmosu. Myślę, że się udało :)

@kaczan34: Ciężko o roślinność na martwej pustynnej planecie ;) ale masz rację, że dodanie trochę tuftów zeschniętych mchów / trawy / krzewów wizualnie ożywiłoby podstawkę ;)