Wpis z mikrobloga

Każdemu prawilnemu mireczkowi polecam wrzucić na czarno użytkownika @nad__czlowiek

Chłop od ponad kilkunastu miesięcy cały czas spamuje tym, że nas wszystkich pozwalniają i zastąpią przez Ej Aj. W IT nie ma kryzysu, ktoś po prostu powiedział "sprawdzam". Wywalono ludzi którzy zasiedzieli się w firmach z tytułami seniorów i których zatrudniono w trakcie ogromnego boomu na usługi it. Ludzie ci bardzo często się nie rozwijali ze względu na sytuację rodzinną (dzieci, żona, kredyt, ogród) oraz wiekową (z wiekiem nauka jest trudniejsza). Osoby które są specjalistami w swojej dziedzinie nawet jak utracą pracę to znajdą ja ponownie w innej firmie.

Odpisując na jego komentarze napędzacie go do tego by pisał coraz więcej wysrywów bez pokrycia. Samemu użytkownikowi @nad__czlowiek polecam odnalezienie hobby w życiu xD

Rysopis podejrzanego poniżej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracait #programista15k #programowanie #tester15k
ProstolinijnyW - Każdemu prawilnemu mireczkowi polecam wrzucić na czarno użytkownika ...

źródło: temp_file3844613654823089453

Pobierz
  • 12
Ludzie ci bardzo często się nie rozwijali ze względu na sytuację rodzinną (dzieci, żona, kredyt, ogród) oraz wiekową (z wiekiem nauka jest trudniejsza).


@ProstolinijnyW: to fajna ta branża, że trzeba zrezygnować z życia prywatnego ze względu na rozwój, a potem i tak czeka cię zwolnienie ze względu na wiek. gdzie jeszcze tak jest? xD
@ly000 nikt nie musiał z niczego rezygnować, wystarczyło się nie "zasiedzieć" i uczyć się w trakcie pracy a nie pisać "hehee bo ja pracuje tylko dwie godziny dziennie a przez reszte czasu gram w gry". Branża JEST bardzo fajna bo można pracować zdalnie, mieć wysokie wynagrodzenie unikając płacenia wyższych podatków udając przedsiębiorce. Zwolnienia są i będą, ale jeśli się boisz że twoją pracę jest w stanie zastąpić junior po bootcampie a ty
@ProstolinijnyW: to już zależy od konkretnego projektu, w mojej karierze częściej trafiałem na projekty gdzie nie było tego czasu na dokształcanie w pracy, niż odwrotnie . To, że czasem się uda z całą pewnością nie znaczy, że wszędzie się tak da
@wykopWyk przez 8h dziennie nie możesz znaleźć godziny na rozwój zawodowy? Może w takim razie warto zmienić pracę? To nieźle cię wykorzystują w tym projekcie. Ta branża #!$%@? się tym że jest mnóstwo czasu wolnego jeśli w 4h zrobimy swoje zadanie. W wolnym czasie nie ma co się uczyć lepiej po prostu żyć, ale w trakcie pracy tak czy siak trzeba być na pewnego rodzaju dyżurce bo ktoś może napisać na slacku.
@ProstolinijnyW Ale przecież on ma rację. Poza tym, tylko powtarza to czego dowiadujemy się z mediów - masowe zwolnienia już się rozpoczęły, oczywiście wszyscy nie wylecą ale powodzenia dla michałka po studiach 23lvl kiedy za jego stawkę przychodzą cv z 2 latami doświadczenia