Wpis z mikrobloga

@karmazynowy_piekarz: Utylizacja p0lek ma przyszłość w naszym kraju feministycznym, skoro p0lki świadomie niszczą życie Polakom to nie ma uja by im się krzywda nie stała, w kraju gdzie nie ma sprawiedliwości to sprawiedliwość leży w rękach ludu, czasami walka o życie przybiera różne oblicza, morderstwo to także rozwiązanie w momencie gdy nie ma się nic do stracenia.
  • Odpowiedz
@karmazynowy_piekarz: p0laczek przed ślubem: ja wolę wziąć sobie na żonę taka zwykła kasjerke z zabki niż babę robiącą karierę w korpo. Kobieta lepiej zarabiająca? One są pier*te. Moja baba może siedzieć w domu, ja mogę ją utrzymywać byle była ugodową, narodziła mi dzieciakow i dawała mi dupy.

Kilka lat później...
Sad przyznaje alimenty na żonę i dzieci bo jej status majątkowy pogorszył się po rozowdzie. Kobieta siedziała 10 lat
  • Odpowiedz
@klewerewel: no i alimentów nie powinna dostać - on zarabiał, ona zajmowała się obowiązkami domowymi. Jakby oboje zarabiali i dzielili się kosztami po równo, a obowiązki byłyby w całości na niej to co innego.

@karmazynowy_piekarz w DE jest tabela wysokości alimentów, imo dobre rozwiązanie bo nie ma takiego kombinowania jak w Polsce gdzie niektóre babki potrafią zbierać paragony od znajomych żeby wykazać fikcyjne koszty utrzymania dzieciaka xD
  • Odpowiedz