Wpis z mikrobloga

@Kenteris: Lorenzo Pazzaglia Black Sea, parametry ma fajne ale straszny chemol, Mfk Gentle Fluidity Silver tylko to już powyżej budżetu, Boisik Imperialny lub podobne tańsze Kenzo Homme intense, lv imagination które na mnie ma zajebiste parametry, Creed Aventus jakiś słuszny batch, no i tak jak kolega @Yeahido wspomniał Bicz Hacik
  • 0
@Yeahido: @Eustachiusz @maciek92ns @odjutraodwyk dzięki wam wszystkim za propozycje, choć mogłem dopisać, że świeżak, ale nie z tych morskich, słonych.

Ten Mfk Gentle Fluidity Silver mnie zaciekawił. Jak na MFK wydaje się nie aż tak drogi. Myślałem jeszcze nad Xerjoff Torino21. Próbował ktoś z was może? Albo: Eldo You or Someone like you.. Podoba mi się myśl pachnięcia jak modżajto. Ale nie wiem czy to nie skręcałoby nieco w kobiecą stronę.
  • 0
@Eustachiusz: no właśnie tego się obawiałem, a szkoda bo cena widzę że kusząca. A nie znasz niczego w tym stylu? Coś takiego miętowego, zielono herbacianego? Podoba mi się Herba Fresca od Guerlin, ale no parametry. Skusiłem się na próbkę Nishane Wu Long Cha bo ktoś napisał, że to taka Herba Fresca na sterydach. No i o ile te "sterydy" są, to jednak to nie to samo.