Wpis z mikrobloga

#angina Poleci ktoś coś dobrego, Na Anginę, nie chce się truć antybiotykami, a nie za bardzo mam możliwość pójścia do lekarza, od dwóch tygodni mnie to już męczy.
  • 4
  • Odpowiedz
truć antybiotykami


@Yayra: stary jak masz anginę bateryjną to nic innego ci nie pomoże, tylko antybiotyk. Możliwe że organizm sie obroni i objawy przejdą, ale mozesz miec nawrót i powikłania. Serio antybiotyki tylko w tym przypadku. Idz do lekarza na nfz masz opcje wymazu z gardła, szybki test 15-30minut.
Ostanio corka miała infekcje w gardle wirusową, w dzieciństwie miała tendencje do anginy. Zrobikismy test na paciorkowca, wyszedł negatyny. Gorączka przeszła po
  • Odpowiedz
  • 0
@merho Powinien napisać, że byłem i jestem na antybiotyk i mi nie pomaga, czuje się gorzej niż gdyby go nie stosował.
  • Odpowiedz
@Yayra: trzba ustalic jakie masz zapalenie wirusowe czy bateryjne, jesli bateriyne to obecny antybiotyk jest z innej grupy i nie jest skuteczn, bardzo rzadko sie to zdaża, antybityki przypisywane na angine maja szerokie spektrum mnimo to jest mozliwe, ze masz nieodpowiedni. Koniecznie idz do lekarza zrób szybki test na paciorkowca oraz wirusy. dokladny wymaz mikrobiologiczny zeby określić co sie tam zaległo jaki paciorkowiec, moze jakas inna bakteria. Antybiotyk przynosi ulge i
  • Odpowiedz