Wpis z mikrobloga

@jaroty:

Dość szczucia nas na Rosjan

A czy ruskie nie robią tego sami?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten dzban Peskow czy inny Ławrow nazywający Polaków dzikim psem którego Rosja powinna ujarzmić, Sołowjow otwarcie nawołujący do #!$%@? rakietami w Warszawę, czy Putin w wywiadzie mówiący że Polska jest współwinna wybuchowi drugiej wojny, bo współpracowała z nazistami. No i oczywiście nasz ukochany alkoholik Miedwiediew który Polaków i Polskę zwyzywał już
i dlatego właśnie jestem steptycznie nastawiony do tych protestów.

Gdyby rolnicy rzeczywiście postulowali o polepszenie swojej sytuacji to bym poparł te protesty. niestety, narazie mamy walkę o powrót pisu do władzy.


@Fingolfin89: i przez kilka dni pewnie faktycznie tak bylo, protstowaly srodowiska rolnicze. natomiast dzisiaj ogloszono ze do protestow dolacza piotr duda razem z solidarnoscia xD czyli protest rolnikow przeistacza sie oficjalnie w protest pisowski. tym samym w dupie mam rolnikow
i dlatego właśnie jestem steptycznie nastawiony do tych protestów.

Gdyby rolnicy rzeczywiście postulowali o polepszenie swojej sytuacji to bym poparł te protesty. niestety, narazie mamy walkę o powrót pisu do władzy.


@Fingolfin89: niemieccy rolnicy też protestują bo chcą żeby PiS wrócił do władzy? xD
@Wloczykij2: Przyłącza się bo robią to związki, związki wiadomo z kim związane. Teraz ich to boli, a jakoś kilka lat siedzieli cicho... Do tego tak ich PiS oszukał, a jednak o PiSie cisza. No i teraz Duda ze swoimi pijusami dołączają no zupełny przypadek, jeszcze chwila a Morawiecki na barykadach będzie stał razem z tymi rolnikami.
Gdzie te solidaruchy były wcześniej? Wcześniej to chociaż Agrounia protestowała, solidaruchy cicho siedzieli a teraz
@andrzej-roman no tak, ale jakbyś np. Ty strajkował u siebie, a do protestu dochodziłoby w innych miejsca kraju ludzie, którzy Ci się nie podobają to przestałbyś w ogóle walczyć o swoje albo jechał do nich powiedzieć im, że mają spadać czy po prostu dalej robił swoje
@jaroty: ja #!$%@?ę Tusk i jego ekipa rządzą dopiero od niedawna a wszystko już zrzucają na niego xd. Przez te 2 lata wojny na Ukrainie przecież to PiS za wszystko odpowiadał.
@jaroty: A ja chcę tylko likwidacji krusu i niech płacą na ZUS jak każdy inny koniec gadania, że Rolnicy to jakieś nieogary którym trzeba non stop pomagać. Ewentualnie KRUS ale dla produkcji biożywności i do przychodu 1milion rocznie. Ale wtedy spółki rolnicze będą zakładane bezpodmiotowe. Ech za skomplikowany ten śmietnik każdy krzyczy nikt nie szuka rozwiązań.