Wpis z mikrobloga

Kombo #logitech G Cloud (chociaż powinno być tańsze) z #geforcenow to był dla mnie absolutnie strzał w dychę. Na początku leciałem na Priority, ale po jakimś miesiącu przeszedłem na Ultimate, bo gram jeszcze na Macu podpiętym do 34'' monitora 21:9. I to jest przy dobrym necie po prostu kosmos, już od wielu lat tak się graniem nie jarałem. Nie chciałem budować kompa od podstaw, bo jednak koszty, prąd, przyspawanie do miejsca. A tak mogę grać sobie praktycznie wszędzie, bo i z neta mobilnego też całkiem dobrze działa. Zresztą na apple'owskiej Retinie też wszystko wygląda rewelacyjnie. Taki CP2077 z wszystkim na full, RTX-em w 120 klatkach to jest po prostu sztos. A samo doświadczenie z GFN póki co bardzo pozytywne. Zdarzy się okazjonalny lag, ale raz na długi czas. Przetestuję jeszcze na słabszym necie i zobaczymy. A sam G Cloud od Logi wiadomo, że wiele osób robi z niego podśmiechki, ale to naprawdę spoko sprawa, zwłaszcza praca na baterii. Jaram się giercowaniem jak już wiele lat temu () #cloudgaming
Biebrzanski_Ghul - Kombo #logitech G Cloud (chociaż powinno być tańsze) z #geforcenow...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz