Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak z obszarem zaznaczonym na czerwono? Mam wrażenie, że ludzie z tego obszaru mimo że stanowią jakieś 6% ogółu populacji polskiej, to są odpowiedzialni za ponad połowę patologii jaką widuję w necie. Płock powinien zostać odłączony od mazowieckiego i dołączony honorowo do kujawsko-pomorskiego, pasowałby tam. Co jakąś lolkrowę w necie wynajduje, to po małym researchu okazuje się, że mieszka właśnie tam. Jeszcze z 10 lat temu myślałbym, że największe patologie to Radom, Sosnowiec i Łódź, ewentualnie ludzie z ubogich wiosek będący ofiarami chowu wsobnego, a tu wchodzi kujawsko-pomorskie + Płock, całe na biało.
RobieZdrowaZupke - Co jest nie tak z obszarem zaznaczonym na czerwono? Mam wrażenie, ...

źródło: cx

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Rakoca Byłem we Włocławku kilka razy. Cyganeria, dużo dziwnych ludzi, rozbita szyba sklepowa, menele pod każdym marketem, zaniedbane kamienice, brak fajnych miejsc do posiedzenia. Jak mieszkasz we Włocławku to wiesz gdzie są sławne bloki socjalne, gdzie byli w Uwadze nawet.
  • Odpowiedz
  • 0
@Orowerbogatszy jeżeli o zakręt to oddzielili te bloki socjalne. Znajdują się zupełnie na uboczu Włocławka. Odnośnie ptasiej są bardziej w centrum. Na ogół nie oglądam tvn
  • Odpowiedz