Wpis z mikrobloga

mialem zakladac dzis podobnego posta. o co do cholery im wszystkim chodzi z tą terapią? czemu one tak spamują tą terapią wszędzie? "zalosny faceciku, narcyzie/lub z zanizonym ego - idz na terapie"


@BialyCrossaintXDDL: Mam 2 teorie:
1 - jest dużo julek po psychologii i szukają rozpaczliwie pacjentów xD Tyle, że psycholog nie musi być terapeutą, ale te durne pindy i tak się tak tytułują;
2 - mówienie o swoich uczuciach, odczuciach
mialem zakladac dzis podobnego posta. o co do cholery im wszystkim chodzi z tą terapią? czemu one tak spamują tą terapią wszędzie? "zalosny faceciku, narcyzie/lub z zanizonym ego - idz na terapie"


@BialyCrossaintXDDL: Chodzi przede wszystkim oto, że #pieklokobiet i bardzo duża część zwłaszcza tych młodych została wychowana w na tyle beztroskim życiu iż nie wykształciła w sobie umiejętności radzenia sobie z problemami więc teraz z byle gównem muszą na terapię
a co mają innego pisać, wiesz ile teraz jest psychologów? co druga kobieta wybiera psychologie jest przesyt na rynku dlatego jest to tak wszędzie promowane


@peterzimmermann: Ogólnie największy problem jest taki, że obecnie powstaje bardzo, bardzo dużo zwyczajnie zaburzonych specjalistów do których jak ktoś przyjdzie to one będą pchały mu do głów swoje toksyczne poglądy.
@PiesekKrolowejElzbiety: Ja słyszałem już o kilku przypadkach "terapii", która skończyła się tym, że kobieta zostawia faceta xDDD Bo on ogranicza jej samorozwój, realizację celów, marzenia i takie tam. I potem z tych celów wychodzi to że jest #!$%@? bo sama wychowuje dzieci, alimenty ciągle za małe, na nic nie ma czasu, a jak dzieci dorosłe to ma 50 lat i jest zgorzkniąła starą prukwą nienawidzącą facetów bo żaden jej już nie