Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, szukam jakiegoś nowego dostawcy iptv. Kiedyś korzystałem z crystala, ale na moim tv LG z web os na apce siptv często się nie ładował, nie wiem dlaczego, możliwe, że przez to, że ten tv ma mało pamięci, próbowałem też test z trexa, ale też się nie załadował, miałem przygodę z teleelevidenie ale od tego buca dostałęm bana za nic, odpisał mi tak jak odpisuje większości mirasom. Chciałbym sprawdzić plusx bo słyszałem spoko opinie, ale wiem, że rejestracja jest zamknięta, ale czy może ktoś z was wie jak ogarnąć listę z plusx? obecnie korzystam z tvteam, ale na wieczór tnie niemiłosiernie, że ciężko się ogląda. Czy ktoś ma sprawdzonego dostawcę z którego korzysta i może polecić? Nie mam dużych wymagań, nie potrzebuję vod, wystarczą polskie kanały, nawet tyle co w tvteam, tylko żeby w miarę to działało

#iptv #plusx #tvteam #teleelevidenie #crystal
  • 17
  • 0
@johny-kowalski: a to akurat wiem, mam tivimate na drugim tv z androidem i tam nie ma problemów, kupienie boxa traktuję jako pewną ostateczność, jak już nic innego nie będzie się dało ogarnąć, a ten box z nokii wiem że jest całkiem dobry, planowałem kupić
@2plus1: da się to kupić z panelem, gdzie mógłbym to sobie poukładać? raz kupiłem w chinczykowie i właśnie nie chciało mi wczytać listy... bo pewnie za duża dla mojego małego box'a... ale tam dostałem tylko login i pass i tyle...