Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie co? Wypisuje się z tego wyścigu szczurów o klitkę 40m w wojewódzkim za prawie milion. Patrząc na ceny w Warszawie doszłam do wniosku, że nie potrzebuję do szczęścia tego wspaniałego, zatłoczonego miasta i wynoszę się do domku pod lasem na Roztoczu. Pakuję cały mandzur, sprzęt do pracy i w cenie kawalerki 18m w Warszawie będę miała dom z ogrodem i kawałek działki. Dzieci nie mam i mieć nie zamierzam, mam swoją działalność i pracuję zdalnie, adoptuje psa i układam życie od nowa na zadupiu 70 km od wojewódzkiego. A w razie czegoś wyjadę za granicę i ahoj przygodo ( ͡° ͜ʖ ͡°) z anonima, bo nie mam konta a chciałam się pochwalić, bo w głębi serca czuję że to dobra decyzja.
#nieruchomosci #roztocze #czujedobrze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 94
@mirko_anonim: Też mam taki plan, tylko bardziej jakaś wioska w Portugalii, Grecji czy na południu Włoch. Mało tego, urodziłem się w Warszawie, tu skończyłem szkoły, studia, pracuję i nikomu nie życzę dobrowolnie przenosić się do tego zapchanego i odpychającego miasta. Praca zdalna 100% albo raz na miesiąc wycieczka do miastowych, a najlepiej własna niezależna działalność i życie z dala od "uroków miasta". Współczuję mieszkańcom Warszawy czy innych większych miast tej codziennej
a co mają rentierzy do rozrodu? Niski wskaźnik dzietności wynika przede wszystkim ze zmian kulturowych, a mieszkanie to mało istotny czynnik.


@majkel88: stary kolejny, a no mają bo żeby mieć dzieci trzeba mieć dla nich 4 konty a jak się nie ma to nikt normalny dzieci mieć nie będzie. To że patologia czy murzyny mają dzieci i mają #!$%@? ile i co będą jadły/miały to nie znaczy, że reszta też tego
Zajebiście się dorabiają tych mieszkań, restauracje pełne, wakacje all-inclusive i diety pudełkowe. Oszczędność po #!$%@? xd


@damienbudzik: no wlasnie to, a potem płacz, że zero na koncie i o chałupie to moga tylko pomarzyc.

Za to jak pracowałem w korpo to masa kobiet była bezdzietnych.


tak w wawce w korpach to samo , pelno bezdzietnych 30-40 lvl, a jak któraś już ma dzieciaka to jedno i robi z siebie niesamowita meczennice