Wpis z mikrobloga

Abstynenci decydują CO TY MASZ ROBIC! kiedy masz r----ć i kiedy masz PIC i palic XD Jezu jaki ten kraj jest z...y xD

Biedronka i Lidl w ostatnich dniach oferowały pół litra wódki za 9,99 zł. To cena niższa niż wynosi podatek akcyzowy. W ocenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów "promocja alkoholu w przyjętej przez te sieci formie może stanowić zakazaną prawnie promocję napojów alkoholowych". - To jest chyba najgorszy z możliwych pomysłów, żeby udostępniać osobom, które powinny ograniczać picie alkoholu, a-----l w tak niskich cenach - komentuje w rozmowie z tvn24.pl Krzysztof Brzózka, były dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W jego ocenie w Polsce powinna zostać wprowadzona minimalna cena za a-----l. - Wtedy takie promocje będą niemożliwe - zauważył Brzózka. Petycję w tej sprawie ma złożyć Mazowiecki Związek Stowarzyszeń Abstynenckich.


https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/biedronka-i-lidl-promocje-na-a-----l-urzad-ochrony-konkurencji-i-konsumentow-i-krajowa-administracja-skarbowa-komentuja-krzysztof-brzozka-byly-dyrektor-parpa-o-koniecznosci-wprowadzenia-minimalnej-ceny-st7791915

#lidl #biedronka
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Usunelem_Konto: a potem płaku płaku leczcie moje nowotwory, schorzenia oraz dołóżcie się do pomocy społecznej mojej dysfunkcyjnej rodzinie, którą zniszczyłem swoim alkoholizmem

zresztą wóda niskich lotów typu parkowa jest jak kiepska a--------a, nie kupują jej weekendowi smakosze piwka lub winka, tylko zwyczajne chlory które są na skraju stoczenia, albo dawno leżą na dnie.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto wuda robiona ze zboza technicznego sprzedawana ponizej kosztow akcyzy jest twoim zdaniem ok? Od promocji tuptusie zostawiaja wszedzie butelki od parkowej na osiedlu i spia po klatkach korzystajac z pierwszych cieplych dni. Idealnie.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: jak mój nowotwór to gdzie moja składka na ubezpieczenie ma isc na ciebie bo sobie nogę złamałeś ? wielu Polaków płaci składki na ubezpieczanie a do lekarza chodzi co 5 lat. Wiec słaby przykład dałeś. Bo ja już zasponsorowałem swoimi składkami z 20 chemioterapii komuś.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto nie, ten zwiazek chce zablokowac promowanie alkoholu w sposob ktory to robia biedronka i lidl czyli sprzedawanie ponizej kosztu akcyzy - ustanawiajac minimalna cene na wódkę.
UOKiK wypowiedzial sie ze to zlamanie prawa, a zwiazek o ktorym piszesz to Państwowa Agencja Rozwiazywania Problemow Alkoholowych - czyli agencja ktora przez takie promocje bedzie miala wiecej roboty i wiecej ludzi do leczenia - ofc z moich podatkow.
  • Odpowiedz
jak mój nowotwór to gdzie moja składka na ubezpieczenie ma isc na ciebie bo sobie nogę złamałeś ?


@Usunelem_Konto: Ty porównujesz wypadek do nałogowego chlania, które drastycznie zwiększa w ciele ryzyko nowotworów i innych powikłań? Chyba już jesteś po parkowej dzisiaj
  • Odpowiedz
Państwowa Agencja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych


@cybulion: Wystarczy zobaczyć jak ta agencja prowadzi izby wytrzeźwień które się niczym nie różnią od ruskich więzień. A pomoc osoba z alkoholikom jaka oferuje to "w------l na izbie wytrzeźwień"
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: oczywiście, że nie, ale inne substancje je powodujące nie są w każdym sklepie na wyeksponowanych, podświetlonych półkach, a w kulturze nie przyjęło się, by je zażywać przy każdej możliwej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°). No może poza cukrem, ale z nim chociaż na papierze państwo walczy xD

Wystarczy zobaczyć jak ta agencja prowadzi izby wytrzeźwień które się niczym nie różnią od ruskich więzień. A pomoc
  • Odpowiedz
ale inne substancje je powodujące nie są w każdym sklepie na wyeksponowanych,


@Iskaryota: Nie są? :) Jesteś pewien? Bo nawet żywność z syfem w środku to tez rak. To jest ograniczanie praw obywatelskich a nie przeciwdziałanie...
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Typowy libek xD. Jakie prawo ogranicza ci minimalna cena alkoholu? Prawo do z-------a się i potrącenia kogoś na pasach za kółkiem? A może prawo do odwalenia jakiejś krzywej akcji po której skończysz na wytrzeźwiałce, albo w resztkach trzeźwości wydzwonisz na 112 by cię zszyli bo jak debil pociąłeś się rozbitą butelką? A-----l w Polsce dostępny jest wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Nie rób k---y z logiki bo
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto nie wiem jak prowadza bo nie chleje i nie trafiam na izbe. I mam to w dupie. Za to widze problem w tym ze lidl i biedra dali wude po dyszce i odczuwam tego efekty czujac mocz na klatke i znajdujac butelki po promocyjne w kazdych krzakach. Idz alkoholiku plakac w rog pokoju
  • Odpowiedz
ypowy libek xD.


@Iskaryota: XDDD bronię swojej wolności a ten mnie od libków wyzywa xD

Jakie prawo ogranicza Ci minimalna cena alkoholu? Prawo do z-------a się i potrącenia kogoś na pasach za kółkiem?
  • Odpowiedz
Idz alkoholiku plakac w rog pokoju

Odpowiedz


@cybulion: Nie lubię alkoholu. Nikt nie ma prawa decydować za ile ja cos mam kupic i tyle. Czy to samochód czy to bułka.

nie wiem jak prowadza bo nie chleje i nie trafiam
  • Odpowiedz
@cybulion: niech ustanawiają, bimbrownie na wsiach i czarny rynek będą aż dymić tyle będzie roboty. Ograniczenia w sprzedaży alkoholu nigdy nie zmniejszyły jego spożycia.
  • Odpowiedz
@cybulion: nielegalny spiryt tak. Zrobienie sobie bimbru już nie. A wiara w to że państwu chodzi o dobro obywateli a nie manipulowanie cena rynkowa alkoholi to głupota.
  • Odpowiedz