Wpis z mikrobloga

Abstynenci decydują CO TY MASZ ROBIC! kiedy masz ruchać i kiedy masz PIC i palic XD Jezu jaki ten kraj jest z...y xD

Biedronka i Lidl w ostatnich dniach oferowały pół litra wódki za 9,99 zł. To cena niższa niż wynosi podatek akcyzowy. W ocenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów "promocja alkoholu w przyjętej przez te sieci formie może stanowić zakazaną prawnie promocję napojów alkoholowych". - To jest chyba najgorszy z możliwych pomysłów, żeby udostępniać osobom, które powinny ograniczać picie alkoholu, alkohol w tak niskich cenach - komentuje w rozmowie z tvn24.pl Krzysztof Brzózka, były dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W jego ocenie w Polsce powinna zostać wprowadzona minimalna cena za alkohol. - Wtedy takie promocje będą niemożliwe - zauważył Brzózka. Petycję w tej sprawie ma złożyć Mazowiecki Związek Stowarzyszeń Abstynenckich.


https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/biedronka-i-lidl-promocje-na-alkohol-urzad-ochrony-konkurencji-i-konsumentow-i-krajowa-administracja-skarbowa-komentuja-krzysztof-brzozka-byly-dyrektor-parpa-o-koniecznosci-wprowadzenia-minimalnej-ceny-st7791915

#lidl #biedronka
  • 57
@Usunelem_Konto: a potem płaku płaku leczcie moje nowotwory, schorzenia oraz dołóżcie się do pomocy społecznej mojej dysfunkcyjnej rodzinie, którą zniszczyłem swoim alkoholizmem

zresztą wóda niskich lotów typu parkowa jest jak kiepska amfetamina, nie kupują jej weekendowi smakosze piwka lub winka, tylko zwyczajne chlory które są na skraju stoczenia, albo dawno leżą na dnie.
@Iskaryota: jak mój nowotwór to gdzie moja składka na ubezpieczenie ma isc na ciebie bo sobie nogę złamałeś ? wielu Polaków płaci składki na ubezpieczanie a do lekarza chodzi co 5 lat. Wiec słaby przykład dałeś. Bo ja już zasponsorowałem swoimi składkami z 20 chemioterapii komuś.
@Usunelem_Konto nie, ten zwiazek chce zablokowac promowanie alkoholu w sposob ktory to robia biedronka i lidl czyli sprzedawanie ponizej kosztu akcyzy - ustanawiajac minimalna cene na wódkę.
UOKiK wypowiedzial sie ze to zlamanie prawa, a zwiazek o ktorym piszesz to Państwowa Agencja Rozwiazywania Problemow Alkoholowych - czyli agencja ktora przez takie promocje bedzie miala wiecej roboty i wiecej ludzi do leczenia - ofc z moich podatkow.
Państwowa Agencja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych


@cybulion: Wystarczy zobaczyć jak ta agencja prowadzi izby wytrzeźwień które się niczym nie różnią od ruskich więzień. A pomoc osoba z alkoholikom jaka oferuje to "#!$%@? na izbie wytrzeźwień"
@Usunelem_Konto: oczywiście, że nie, ale inne substancje je powodujące nie są w każdym sklepie na wyeksponowanych, podświetlonych półkach, a w kulturze nie przyjęło się, by je zażywać przy każdej możliwej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°). No może poza cukrem, ale z nim chociaż na papierze państwo walczy xD

Wystarczy zobaczyć jak ta agencja prowadzi izby wytrzeźwień które się niczym nie różnią od ruskich więzień. A pomoc osoba
ale inne substancje je powodujące nie są w każdym sklepie na wyeksponowanych,


@Iskaryota: Nie są? :) Jesteś pewien? Bo nawet żywność z syfem w środku to tez rak. To jest ograniczanie praw obywatelskich a nie przeciwdziałanie...
@Usunelem_Konto: Typowy libek xD. Jakie prawo ogranicza ci minimalna cena alkoholu? Prawo do #!$%@? się i potrącenia kogoś na pasach za kółkiem? A może prawo do odwalenia jakiejś krzywej akcji po której skończysz na wytrzeźwiałce, albo w resztkach trzeźwości wydzwonisz na 112 by cię zszyli bo jak debil pociąłeś się rozbitą butelką? Alkohol w Polsce dostępny jest wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Nie rób #!$%@? z logiki bo to
ypowy libek xD.


@Iskaryota: XDDD bronię swojej wolności a ten mnie od libków wyzywa xD

Jakie prawo ogranicza Ci minimalna cena alkoholu? Prawo do #!$%@? się i potrącenia kogoś na pasach za kółkiem?

MASAKRA XD

Prawo WYBORU

Idac twoim tokiem rozumienia to WSZYSTKO NIECH AM CENE MINIMALNA XD
Idz alkoholiku plakac w rog pokoju

Odpowiedz


@cybulion: Nie lubię alkoholu. Nikt nie ma prawa decydować za ile ja cos mam kupic i tyle. Czy to samochód czy to bułka.

nie wiem jak prowadza bo nie chleje i nie trafiam na izbe.

to se o nich poczytaj xD

A ARGUMENT O BUTLEKACH AN ULICACH ZOSTAW SOBIEW GLOWIE BO zawsze były