Wpis z mikrobloga

S3 na odcinku Gorzów-Szczecin permanentnie zablokowana "w ramach protestu" do 20 marca, jeżeli to nie robota ruskiej agentury i pożytecznych id!otów to nie wiem jak to nazwać... szlak komunikacyjny nie mający nic wspólnego z transportem zbóż i siedzibami rządu, blokowane przejście graniczne w Świecku... cały ruch transgraniczny lokalnych firm i społeczności uwalony, kupa ludzi mieszkających w Polsce a pracujących w Niemczech pozbawionych możliwości dojazdu do pracy lub alternatywnie trasy +2/3h...

Rozumiem że jak zaczną się żniwa to można zablokować dojazd do pól i skupów i ta prostacka dzicz uszanuję że walczymy z "zielonym ładem" i korzystamy z naszego "prawa do protestu"?

mówcie co chcecie ale dla mnie te cyrki to przejaw najzwyklejszego skruwysyństwa i braku szacunku do wszystkich pozostałych obywateli... jeden id!ota z drugim w ramach protestu może szkodzić wszystkim do dokoła i to w dowolny sposób... słyszeliście o obrzuceniu gnojem sejmu i siedziby wojewodów? o wylaniu gnojówki na granicy z ukrainą? o zwrotach dopłat w ramach protestu? niee? no ja właśnie też nie... zastosowanie ma wyłącznie logika w stylu "obijmy sąsiada bo deszcz nie pada"
  • 6
@tussipect: zdecydowanie wygląda to na akcję prowadzoną przez kogoś z zewnątrz. Chyba ze jakimś cudem ci rolnicy są jeszcze głupsi, niż całe społeczeństwo do tej pory uważało.
@tussipect: I Bardzo dobrze, miej pretensje do tych Brukselskich k...w i tego zielonego ladu


@mho-muse: ja tu nie widzę brukselskich k...w tylko rolnicze k...y które są na tyle durne że nie wiedzą nawet gdzie protestować... ich ukochany pis na który głosowało 70% rolników podpisał ład a normalni ludzie mają ponosić z tego tytułu straty? genialne...
@tussipect: Aleeee oni walczą o to żebyś jadł zdrowe jedzonkooooo!!!


@fishery: narazie wywalczyli tyle że mając do wyboru rodzime i zagraniczne produkty rolne, sięgnę po te drugie. Ale ja jestem spokojny człowiek, nerwowych jest więcej i wcale się nie zdziwię jak w okolicach żniw usłyszymy o plagach prętów i nakrętek ukrytych w zbożach i kukurydzy...
@tussipect: Też mam ostatnio smaka na omijanie polskich produktów. Mam nadzieję że skończy się to tak że rząd się nie ugnie, zacznie #!$%@?ć kary za te blokady. Ktoś potem przekalkuluje że się opłaca, odkupi od komornika ojcowiznę , traktor i maszyny po czym zajmie się uprawą a nie #!$%@? w politykę.