Wpis z mikrobloga

  • 2
@macan: czyli pojutrze, dzień później to nie robi różnicy przy długości okresu blokady jednego z głównych rozjazdów południa #wroclaw
@uzytkownik2560: albo zdalna
@pasta_alla_carbonara: nie mam wiedzy jak wygląda sprawa północy. Niemniej wiem, że mają go zaostrzać więc przypuszczalnie będzie na łączniku Długołęka tożsamo jak na południu, jeśli nie gorzej.
@Iudex, @orzeszkiziemne : jechać można przez Bielany - wiochą a potem jak stara DK 8 - tylko nie wiem
@MaJeM0: jak nie robi różnicy? Napisałeś "od jutra do 10.03", a blokada będzie od 28 do 3.03

Machnąłeś się 8 dni i twierdzisz, że to nie robi różnicy??

Widzisz różnicę między datami 27.02-10.03, a 28.02-3.03? Między 5 dniową blokadą a 13 dniową?
@Iudex krzycz "#!$%@?ć ukraińskie zborze i zielony ład" to może cię puszczą szybciej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A tak serio to jedz po prostu DK35. Ja wiem, że nawigacji wydaje sie, że w Maluszowie trzeba zjechać na A4, ale trzeba być debilem żeby pchać się w prawdopodobny korek jak można pojechać obwodnicą Tyńca. Pewnie też będzie gorzej, ale jakoś da radę. Ja w środę prawdopodobnie do Marcinowic będę
@MaJeM0: A to tego drugiego nie widziałem, zwracam honor :P

Powaliło ich, tak to oni poparcia społecznego nie zdobędą. Niech sobie urzędy blokują przez 12 dni, jak ja z kołchozu będę wracał codziennie? ( ͠° °)
@Iudex jak nie boisz się kocich łbów to bym od fatu do klecinskiej poleciał i zabrodzką (czekoladową może być zawalona) do kwiatkowskiego i do obwodnicy Tyńca. Chociaż ciężko powiedzieć co to będzie. Jak kiedyś regularnie jeździłem do Wałbrzycha do różowego to raz jechałem 45 minut, a innym razem dwa razy dłużej. Czasem korek, czasem jakis klamot jadący 60 w porywach i brak opcji wyprzedzenia bo przecież jak jedziesz za kimś 60 to
  • 1
@Viking-: obwodnica Tyńca będzie stała, bo przecież będą blokować zjazd na DK35 (rondo) przy wjeździe/zjeździe węzeł Kobierzyce S8. Ja proponuję albo starą DK8 albo od strony Komorowic, Karwian i dalej Żórawiną, Wilczków, Pełczyce albo wyjechać dalej za Jaksonowem i wjechać od Rolantowic na DK8, kierunek Kudowa lub do Sobótki to jechać na Ręków. Nie wiem jak #protestrolnikow będzie wyglądać w Jordanowie, w kierunku Kudowy, tam też blokowali drogę.
@MaJeM0 Możesz mieć rację, ale raczej będzie stała w stronę węzła. Powrót to już inna sprawa. Wtedy nie wiem, z Gniechowice na Sośnice, Pietrzykowice, albo w ogóle 363 na Jarnoltów. Zobaczymy. Ja czekam, aż mi dojdą części i wtedy ruszam z gajowic/grabiszynu. Inna kwestią, że ja jadę służbowo więc najwyżej więcej wezmę za dojazd co by mi to zrekompensowało
  • 0
@Viking-: szczerze współczuję Tobie, @Iudex, innym Mirkom i Mirabelom oraz sobie jak przez ten okres prawie 2 tygodni nastąpi spory paraliż południa #wroclaw i dojazdówek. Termos z ciepłym napojem, przenośny WC, kanapki i jakoś się uda ¯\(ツ)/¯
@MaJeM0 Jakoś przeżyje. Muszę tam tylko raz (w najbliższym miesiącu podjechać i wymienić płytkę can. Co prawda nie płacą mi za godziny, ale mimo, że jeżdżę prywatnym autem to na paliwo i obsługę auta przez ostatnie dwa lata wydałem z 500 zł. Plusy dobrze działającej rodzinnej firmy