Wpis z mikrobloga

@MajsterOfWihajster: a jeszcze niedawno stawiałem ją za przykład że Lewica nie musi być odklejona a jednak temat poboru i wojny działa na różowe jak płachta na byczka. Trzeba zrobić konkurs na najmniej odklejoną różową na Lewicy i jednocześnie na najmniej odklejonego Konfederatę xD
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_:

a jeszcze niedawno stawiałem ją za przykład że Lewica nie musi być odklejona a jednak temat poboru i wojny działa na różowe jak płachta na byczka.


Tu masz jej odpowiedź na na pobór gdy ktoś ją o to zapytał bezpośrednio. na pierwszy rzut oka niby poglądy spoko ale jakby się wczytać to w razie wojny facet do rowu a różowe generalnie za granicę. przydałoby się aby to doprecyzowała.
hansschrodinger - @Skorvez957: 
 a jeszcze niedawno stawiałem ją za przykład że Lewic...

źródło: pobor2

Pobierz
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Dziwna fiksacja na temat gwałtów jakby przeciętny chłop myślał wyłącznie o gwałtach czyli był raperem (hehe raper od rape jako alternatywa do rapist). No tak jak faceci idą na front to jest git bądź mężczyzną a jak kobieta ma coś zrobić to łeee gwałty łeee facet weź pomusz już nie jestem taka wyzwolona. Dla neofeministek facet jest potrzebny wtedy kobieta sobie nie radzi w domowych sprawach, finansowych lub tentegowych
  • Odpowiedz