Wpis z mikrobloga

Matka i dziadek mnie uczyli, że każdy kłos trzeba szanować. Szlag człowieka trafia jak widzi takie #!$%@?ństwo. 160 ton poszło. Może mniej, może więcej, to akurat najmniej ważne. Mam nadzieję że dorwą tych drani którzy to zrobili i żeby za każdą tone zapłacili z ceną jak w czasie górki parę lat temu. Jedzenia a już zwłaszcza zboża nie można tak marnować.

#rolnictwo #ukraina #wojna #rosja #polityka #bekazpodludzi
Kagernak - Matka i dziadek mnie uczyli, że każdy kłos trzeba szanować. Szlag człowiek...
  • 17
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: ale kto, ruska agentura? żeby dzielić i mącić, jak to kacapskie śmierdziele mają w zwyczaju

Ktoś miał wiedzę że pośrodku kraju na #!$%@? dolnym będzie stał pociąg z ukraińskim zbożem i w dodatku sprawnie zorganizował całą akcję - chyba nie myślisz że to dzieło jakiegoś losowego rolnika XDD
  • Odpowiedz
@Kagernak: syf zamiast trafić na stoły, trafił na ziemię, też mi afera. Zresztą pewnie to w większości pozbierają. Żadna żywności z ukrainy nie powinna w ogóle w Polsce się znaleźć.
  • Odpowiedz
chyba nie myślisz że to dzieło jakiegoś losowego rolnika


@JanuszKarierowicz: Nie popadajmy w stereotypy, nawet wśród rolników znajdzie się kilku na tyle ogarniętych żeby zrobić taką akcję. Poznałem wielu którzy naprawdę nie są głupi.

To jest bardzo niepokojące że ktoś mógł przeprowadzić taki precyzyjny atak. Rodzą się pytania o bezpieczeństwo transportów wojskowych oraz infrastruktury kolejowej.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: widać żeś młody i głupi. poczytaj jak kiedyś wkradło się węgiel z wagonów kolejowych nawet w trakcie przejazdów. Pewnie też ruska agentura xKirwaDe teraz dla was to wymówka na wszystko
  • Odpowiedz