Wpis z mikrobloga

Tego typu zachowania fajnopolactwa to gwałcenie historii i tradycji kulinarnej w imię poprawności politycznej


@Mikson98: tego typu używanie typowych dla ruskiego języka zbitek słów "fajnopolactwo" to gwałcenie historii i tradycji języka polskiego w imię lizania ruskiej pały
poprawność polityczna robi sieke z mózgu


@Mikson98: nie, z poprawnością polityczną jest mi absolutnie nie po drodze.

Nazywajcie mnie ignorantem, ale nie wiedziałem że pierogi nazywają się od Rusi a nie od rusków. Dowiedziałem się właśnie dopiero po inwazji jak zaczęła się dyskusja o pierogach. Zresztą, myślę że ponad 90% Polaków też tego nie wie (nie wiedziało). Nawet był taki kawał z czasów PRL: w barze mlecznym - „Kto prosił ruskie?”;
siepan - >poprawność polityczna robi sieke z mózgu

@Mikson98: nie, z poprawnością po...
Ja #!$%@? nawet politykę z pierogów robią myślę że twórca tych pierogów nie kierował się myślą o Rusi Kijowskiej xD Wam wszystkim już mózgi poprzepalało xD
@Voltix: Weź idź ukrofilu upodl się przed Ukraińcem,przeproś za bycie Polakiem i rytualnie uklęknij i całuj ich po nogach jak biali w murzynów w USA. Blak lajfs meter dla ubogich zrobiony na nasze warunki pod tępych fajnopolaczków którzy myślą że Putin przegra wojnę bo żrą UKRAIŃSKIE zamiast RUSKICH...
@mentari:

Co prawda na Ukrainie cywile i żołnierze umierają od nieuzasadnionego ataku ruskich zwierząt, ale p0lskie onuce mają ból dupy bo ktoś ŻADNYM kosztem chciał symbolicznie ograniczyć skojarzenia z r0sją w życiu publicznym. Nawet jest nie było to w 100 proc zgodne z geneza tej nazwy ()


Kto nie odwala cyrku i nie upadla się przed Ukraińcami ten ruska onuca i agent Putina XD
Pół roku przed